Fly4free.pl

Wakacyjna Szalona Środa w PLL LOT. Loty na Bałkany (i nie tylko) z Warszawy od 499 PLN

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
499 PLN
Oferta nieaktualna
Dubrownik
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Anna Lurye / ShutterStock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Rozglądasz się za przelotami w sezonie urlopowym? Idealnie się składa, gdyż w najnowszej odsłonie akcji „Szalona Środa” nasz narodowy przewoźnik oferuje bilety m.in. na bałkańskich kierunkach, w tym właśnie okresie. Sprawdź to!

Do Albanii (Tirana), Bułgarii (Sofia), Chorwacji (Dubrownik, Zagrzeb), Macedonii Północnej (Skopje), Serbii (Belgrad) oraz Słowenii (Lublany) podróżować będziesz z warszawskiego lotniska im. Fryderyka Chopina w okresie lipiec – wrzesień. Na każdej trasie polecisz bezpośrednio PLL LOT z bagażem podręcznym.

Możliwe są także loty z portów regionalnych (GdańskKatowiceKrakówPoznańRzeszówWrocław). Pamiętaj, że odbędą się one z przesiadką w Warszawie, a cena może się różnić od tej dotyczącej lotów ze stolicy.

Termin podróży: 1 lipca – 30 września
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny (o wymiarach 55x40x23 cm) + przedmiot osobisty

Hotel od 518 PLN/2 osoby/noc

W stolicy Słowenii postaw na zakwaterowanie w 4* hotelu Occidental Ljubljana, który znajduje się w samym sercu miasta.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

W Dubrowniku proponuję ci noclegi w 4* hotelu Adria, z krytym i odkrytym basenem. Na miejscu zapewniony będziesz miał dostęp do sieci WiFi oraz bezpłatnego parkingu.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 351 PLN/pobyt

Masz zwiedzić chorwackie wybrzeże Morza Adriatyckiego? W takim razie zachęcam cię do wypożyczenia samochodu zaraz po przylocie do Dubrownika.

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »