Fly4free.pl

Wakacje na Zakynthosie. Loty z Katowic i Poznania za 299 PLN

299 PLN
Zakynthos
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Mila Atkovska/Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Bardzo dobra okazja dla tych, którzy w gotowości czekają na oferty last minute. Tanie loty na piękną grecką wyspę, na przełomie lipca i sierpnia, zarezerwujecie już za 299 PLN.

Przykładowa rezerwacja dla 2 osób:

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny. Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 158 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 20 kg.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej TUI.
Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (do 5 kg). Bagaż rejestrowany - 80 x 120 x 100 cm oraz waga do 20 kg.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Enter Air.

Zatrzymajcie się w jednym z przestronnych apartamentów w Areti Orfeas Apartments. Z okien bogato wyposażonych pokojów roztacza się piękny widok na ogród. W kilka minut piechotą dojdziecie na jedną z pobliskich plaż. Obiekt posiada bardzo dobre opinie wystawione przez dotychczasowych gości.

Wypożyczonym samochodem łatwo zobaczycie największe atrakcje wyspy. Zastanówcie się także nad wykupieniem jego ubezpieczenia dzięki Icarhireinsurance.com.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »