Fly4free.pl

Wakacyjne loty do Czarnogóry i Macedonii od 382 (z Warszawy)

382 PLN
Jezioro w Czarnogórze
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Ihor Pasternak / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przez najbliższe 3 dni macie okazję na zarezerwowanie biletów na Bałkany w obniżonych cenach. W wakacyjne podróże wybierzecie się na pokładzie PLL LOT.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 23 cm (do 8 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 35 x 12 cm.

W macedońskiej stolicy polecam skorzystać z opcji wynajmu apartamentu w Vila Silva. Obiekt posiada wszelkie niezbędne udogodnienia, cieszy się dobrymi opiniami podróżnych, jak również zapewnia bezpłatny parking i dostęp do sieci WiFi oraz zakwaterowanie z prywatną łazienką.

Ta klasyczna willa w mieście Ulcinj oferuje klimatyzowane apartamenty z kuchnią i lodówką, balkonem i telewizorem. Ciągnąca się na długości 13 km piaszczysta plaża Velika Plaza znajduje się 2 km od kompleksu Apartments Perezaj. Goście mogą korzystać z bezpłatnego parkingu. W pomieszczeniach ogólnodostępnych można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Ze słonecznego tarasu z miejscami do siedzenia roztacza się widok na okolicę.

Skorzystajcie z wygodnego transferu, aby łatwo dostać się do miejsca zakwaterowania.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »