Fly4free.pl

Wakacyjne loty z Warszawy do Toronto za 1729 PLN. Bez przesiadek

1726 PLN
Foto: nicosann / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wakacje to idealny czas na podróż m.in. do Ameryki Północnej. Dostaniecie się tam na pokładach linii Air Canada Rouge.

Zdecydowanie dwoma największymi atutami tej oferty są przeloty bez przesiadek oraz wliczony bagaż rejestrowany. Pamiętajcie, że przed wylotem do Kanady należy wypełnić eTa. Zdecydujcie, który termin wam najbardziej odpowiada, wybierając go z tego kalendarza.

Po Toronto najlepiej poruszać się komunikacją publiczną – TTC (Toronto Transit Commission). Pojedynczy bilet kosztuje 3,25 CAD (ok. 10 PLN), dlatego przy aktywnym zwiedzaniu i poruszaniu się po mieście zaleca się kupienie tzw. Day Passa, który kosztuje 12,50 CAD (ok. 36 PLN). Korzystać będziecie mogli ze wszystkich środków transportu – metra, autobusów i tramwajów.

Oprócz bagażu rejestrowanego, którego waga nie może przekraczać 23 kg a suma jego wymiarów 158 cm, możecie również zabrać bagaż podręczny. Wymiary mniejszego bagażu to 55 x 40 x 23 cm. Dodatkowo przysługuje wam możliwość podróżowania z 1 sztuką przedmiotu osobistego (może to być plecak lub torebka) o wymiarach 43 x 33 x 16 cm.

Po dotarciu na miejsce proponuję wam pobyt w pensjonacie Elevate Rooms. Pensjonat ten usytuowany jest w dzielnicy Downtown 1,5 km od centrum Toronto.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »