Fly4free.pl

Wakacyjne loty do Splitu z Katowic od 238 PLN

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Darios, Shutterstock
Odwiedźcie Chorwację, która co roku w sezonie kusi przyjezdnych swoim pięknem. Tanie bezpośrednie przeloty na przełomie czerwca i lipca kupicie już za 238 PLN w obie strony.

W Splicie nie możecie ominąć Pałacu Dioklecjana, wpisanego na listę Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. O jego rozmiarach może świadczyć fakt, że w poszczególnych częściach stanęły całkiem pokaźne domy, a korytarze zmieniły się w ulice. Warto także zajrzeć do najstarszej na świecie Katedry Św. Dujmana. Jednak prawdziwym punktem obowiązkowym wizyty w Splicie jest spacer malowniczą promenadą, obsadzoną palmami, rozciągającą się od morza, aż po piękną starówkę.

LOTY

W tytułowej cenie dostępne są 3 bilety, kolejne kupicie za 268 PLN.

Pamiętajcie, że najtańsze przeloty dostępne są dla osób posiadających Wizz Discount Club i lecących tylko z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

NOCLEGI

Po rezerwacji biletów lotniczych rozejrzycie się za tanim zakwaterowaniem w Splicie. Dostępnych jest mnóstwo ofert – wsród nich z pewnością znajdziecie coś odpowiedniego dla siebie.

AUTO

Jeśli macie w planach wynajem samochodu, dzięki któremu łatwiej zwiedzicie piękne wybrzeże, to koniecznie sprawdźcie poniższe propozycje.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
na 2 dni to wole wakacje w sosnowcu !
Janusz tourist, 22 kwietnia 2017, 15:34 | odpowiedz
Piękna opcja na początek wakacji po sesji :)
Student, 22 kwietnia 2017, 15:53 | odpowiedz
A liczyć potrafisz?
Maniuś, 23 kwietnia 2017, 9:25 | odpowiedz
Janusz tourist na 2 dni to wole wakacje w sosnowcu !
A liczyć potrafisz?
Maniuś, 23 kwietnia 2017, 9:25 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »