Fly4free.pl

Wakacje 2021! Tanie loty do San Francisco z 4 polskich miast od 1279 PLN. Dużo terminów

1279 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Michael Urmann / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Spacer krętą Lombard Street, selfie z mostem Golden Gate, zwiedzanie Alcatraz oraz przejażdżka tramwajem linowym po stromych ulicach San Francisco! Skorzystajcie z okazji i już dziś zaplanujcie swój przyszłoroczny urlop w szczycie sezonu wakacyjnego. Kalifornia czeka!

Na zachodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych wybierzecie się z Gdańska, Krakowa, Warszawy oraz Wrocławia – w lipcu i sierpniu przyszłego roku. Dostępnych jest wiele terminów z wakacyjnymi lotami do Kalifornii, kilka z nich wypisałem poniżej, więc bez problemu znajdziecie coś dla siebie.

Po drodze czekać was będą przesiadki na terenie EU, USA oraz Wielkiej Brytanii – ilość oraz długość przerw w podróż uzależniona jest od wybranej daty lotu. W razie jakichkolwiek opóźnień wynikających z winy przewoźnika otrzymacie bezpłatnie nowy bilet na dalszą drogę.

Termin podróży: lipiec – sierpień 2021 r.
Linia lotnicza: Air France, British Airways, Delta, KLM, Virgin Atlantic
Bagaż: podręczny oraz przedmiot osobisty (mały plecak lub damska torebka)

Podróżod 1279 PLN

Warszawa – San Francisco – Warszawa »

Sprawdźcie dostępne terminy z lotami z Warszawy do San Francisco (KLM): 1-15 lipca, 1-22 lipca, 8-25 lipca oraz 10-25 sierpnia.

Warszawa – San Francisco – Warszawa »

Sprawdźcie dostępne terminy z lotami z Warszawy do San Francisco (British Airways): 3-25 lipca, 4-17 lipca, 12-26 lipca, 16-25 lipca, 18-31 lipca, 1-14 sierpnia, 2-13 sierpnia, 7-21 sierpnia oraz 16-28 sierpnia.

Gdańsk – San Francisco – Gdańsk »

Sprawdźcie dostępne terminy z lotami z Gdańska do San Francisco: 1-8 lipca, 1-15 lipca, 8-25 lipca, 15-25 lipca, 22 lipca-1 sierpnia oraz 22 lipca-8 sierpnia

Kraków – San Francisco – Kraków »

Sprawdźcie dostępne terminy z lotami z Krakowa do San Francisco: 1-12 lipca, 8-19 lipca, 15-26 lipca, 15-29 lipca, 5-16 sierpnia oraz 8-21 sierpnia.

Wrocław – San Francisco – Wrocław »

Sprawdźcie dostępne terminy z lotami z Wrocławia do San Francisco: 3-12 lipca, 8-22 lipca, 14-28 lipca, 15-24 lipca, 2-16 sierpnia, 9-23 sierpnia oraz 16-23 sierpnia.

Hotel399 PLN/2 osoby/noc

Kilka dni w San Francisco wystarczy, aby zobaczyć główne atrakcje miasta (most Golden Gate, Pier 39, Lombard Street czy słynne Alcatraz) oraz przejechać się tramwajem linowym. Tych parę dni proponuję wam spędzić w 3* The Pickwick Hotel, który znajduje się w odległości 700 metrów od Union Square.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód1919 PLN/15 dni

Po przylocie do San Francisco rekomenduję wam wypożyczyć samochód, dzięki temu łatwo i wygodnie dojedziecie do pobliskich parków narodowych (Yosemite, Sekwoi), nad jezioro Tahoe, do Los Angeles czy nawet do Doliny Śmierci. Wakacyjne ceny wynajmu auta z segmentu SUV zaczynają się od 128 PLN/doba.

Jakie atrakcje czekają na was w Kalifornii?

Zwiedzając San Francisco, nie można pominąć przejażdżki zabytkowym tramwajem, mknącym przez strome ulice miasta. Za przejazd zapłacicie 7 USD (ok. 27 PLN). Jest jednak sposób, by korzystać z nich do woli. Zaopatrzcie się w 7-dniowy bilet w cenie 45 USD (ok. 175 PLN), dzięki temu zyskacie nielimitowane przejazdy komunikacją miejską, w tym tramwajami liniowymi.

Słynny Golden Gate podziwiać można z wielu punktów widokowych. Polecam wam wybrać się na ten przy Battery Spencer. Na most możecie wejść bezpłatnie pieszo lub wjechać rowerem. Aby przejechać przez niego autem, należy uiścić opłatę. Zgłodnieliście? Zajrzyjcie do Harris’ Restaurant, która serwuje jedne z najlepszych steków w mieście.

Proponuję wam także odwiedzić parki narodowe: bez względu na to, czy lubicie obcować z naturą czy nie, kalifornijska przyroda urzeknie każdego! Pierwszy z nich, który pojawi się na waszej drodze, to Yosemite National Park. To ikona naturalnego piękna Ameryki, którą każdego roku odwiedzają miliony turystów. Czym tak bardzo przyciąga? Czekają tu wodospady, wiele gatunków zwierząt i spektakularne klify oraz słynne górskie ściany, m.in. Half Dome czy legendarny wśród wspinaczy El Capitan.

Niedaleko Yosemite leży Dolina Śmierci (Death Valley National Park). Różnorodność krajobrazów, które tam zobaczycie, jest po prostu niesamowita – od dolin, przez wydmy po kolorowe kaniony. Niewiele miejsc na ziemi oferuje tyle tekstur, intensywnych kolorów i ekstremalnych warunków do ich uchwycenia. Obowiązkowym programem wycieczki są wyschnięte, słone jeziora (Badwater Basin) i Racetrack Playa) oraz Zabriskie Point – jedno z najczęściej fotografowanych miejsc w Dolinie Śmierci.

Pełen plan zwiedzanie zachodnie wybrzeża wraz ze wskazówkami i praktycznymi poradami znajdziecie pod tym linkiem.

Foto: shaferaphoto / Shutterstock
Foto: My Good Images / Shutterstock
Przydatne informacje
  • O tanich lotach do San Francisco poinformował nas użytkownik cypel, dziękujemy.

  • Obowiązkowe dokumenty (ESTA), niezbędne podczas podróży do USA, możecie wyrobić klikając tutaj. Z przygotowanego przez nas poradnika, dowiecie się w jaki sposób dopełnić formalności przed wyjazdem do USA.

  • Co jeszcze robić w San Francisco? Oto lista najciekawszych atrakcji.

  • Zapoznajcie się koniecznie z naszym poradnikiem, jak efektywnie spakować się w małą walizkę.

  • Zaopatrzcie się w kartę America the Beautiful Passes, która umożliwia nielimitowane wjazdy do parków narodowych przez 12 miesięcy.

  • Przed wycieczką zajrzyjcie na nasze forum, gdzie znajdziecie wiele informacji, porad oraz wskazówek dotyczących podróżowania po Stanach Zjednoczonych.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »