Fly4free.pl

Wakacyjne loty do Izraela – Tel Awiw z Katowic od 268 PLN

Tel Awiw
Foto: Boris Stroujko, Shutterstock
Atrakcyjna cena za bezpośrednie loty do Izraela w okresie przyszłorocznych wakacji. Ten kraj zdobywa w niesamowitym tempie swą popularność wśród podróżników, zatem przekonajcie się o tym na własnej skórze jak wspaniałe i przyjazne jest to miejsce i zarezerwujcie bilety.

Jerozolima modli się, Hajfa pracuje, a Tel Awiw bawi. Takie powiedzenie możecie często usłyszeć. Czy jest prawdziwe? Przekonajcie się sami. Izrael ma wiele do zaoferowania. Bogata historia, niezwykła architektura, rozpalone słońcem plaże Morza Śródziemnego, Czerwonego i Martwego. Wiele miejsc kultu religijnego. Kupcie tanie bilety i przekonajcie się sami, jak niezwykłym miejscem jest ten kraj położony na Bliskim Wschodzie.

LOTY

Trzy najszybsze osoby polecą w tytułowej cenie, pozostałym przyjdzie dopłacić jedynie 10 PLN.

Loty w najniższych cenach dostępne są dla osób posiadających wykupione Wizz Discount Club, pozostali zapłacą więcej. Pamiętajcie także, że lecicie z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg.

NOCLEGI

Po zakupie biletów rozejrzyjcie się za zakwaterowaniem w Izraelu. Proponuję Wam zatrzymać się w apartmencie Beachfront Hotel od 250 PLN/pokój za noc. Hotel to doskonała opcja zarówno dla klientów biznesowych, jak i turystów poszukujących wypoczynku. Jest położony w samym sercu miasta, 30 m od plaży. Jeśli szukasz komfortowego zakwaterowania w mieście Tel Awiw, wybierz hotel Beachfront Hotel, który zapewni rodzinną atmosferę. Obiekt posiada pokoje ze wspólną jak i prywatną łazienką.

Zapoznaj się z opiniami tego miejsca.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »