Fly4free.pl

PLL LOT: wakacyjne loty do Gruzji (Tbilisi) z Warszawy za 573 PLN

573 PLN
Klasztor w górach
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: irisphoto1 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Gruzja jako jeden z pierwszych krajów zapowiedziała rychłe zniesienie restrykcji w podróżowaniu i już od początku lipca zaprasza do siebie przyjezdnych. Macie ochotę na zagraniczne wczasy? Zatem skorzystajcie z dobrych cen za bezpośrednie loty do Tbilisi.

Wczoraj informowaliśmy was o decyzji gruzińskich władz, dziś znaleźliśmy dla was bilety do Tbilisi w atrakcyjnej cenie. Dostępnych jest dużo terminów w tytułowej cenie, od was tylko zależy czy wybierzecie podróż w lipcu czy w sierpniu.

Termin podróży: wakacje 2020
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny

Hotel

W Tbilisi zatrzymajcie się w 4* hotelu Senator.

Hotel w Gruzji

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

W Batumi wybierzcie dla siebie 4* hotel Golden Palace Batumi.

Hotel w Gruzji

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

w Gudauri polecam noclegi w 4* Gudauri Inn z wliczonymi śniadaniami.

Hotel w Gruzji

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć w Gruzji?

Stolica Gruzji jest pełna atrakcji: koniecznie zobaczcie stare miasto, katedrę Sioni, Sobór Trójcy Świętej oraz Most Pokoju. Polecam także wjechać na szczyt Mtacminda, na który dostaniecie się kolejką linową, a za bilet zapłacicie zaledwie 2 GEL (ok. 2,6 PLN). Będąc na górze, przygotujcie aparaty fotograficzne: zobaczycie przepiękną panoramę Tbilisi.

Batumi to modny kurort wypoczynkowy leżący nad Morzem Czarnym. Polecam wybrać się na spacer po nadmorskim bulwarze, który ma prawie 8-kilometrów! Znajdziecie tam plaże, kawiarnie, restauracje i fontanny. Całe miasto stało się również źródłem inspiracji dla wielu artystów – znajdziecie tam wiele współczesnych rzeźb i pomników.

Królem gruzińskich ośrodków narciarskich jest Gudauri, miejsce to warte jest jednak odwiedzenia przez cały rok. Ten prężnie rozwijający się górski kurort, położony w regionie Kazbegi zapewnia kilometry tras trekkingowych – zarówno dla wytrawnych amatorów turystyki wysokogórskiej, jak i dla osób, które po prostu chciałyby zobaczyć niesamowite widoki.

Centrum Batumi
Foto: Vasilii Gubskii / Shutterstock
Klasztor na skale
Foto: Andrei Bortnikau / Shutterstock
Panorama Tbilisi
Foto: vvvita / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Od 1 lipca Gruzja ponownie otwiera się na podróżnych! Więcej informacji znajdziecie tutaj.

  • Podróżując do Gruzji nie będziecie potrzebowali paszportu – wystarczy wam sam dowód osobisty.

  • Mnóstwo informacji na temat podróżowania do Gruzji znajdziecie na naszym forum.

  • Pamiętajcie o zabraniu ze sobą wielowalutowej karty Revolut. Dokonując nią płatności za granicą nie narazicie się na dodatkowe przewalutowania.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »