Fly4free.pl

Wakacyjne loty do Danii (Aarhus) z Gdańska za 39 PLN!

39 PLN
aarhus dania
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: ricochet64 / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Okazja na zakup bardzo tanich wakacyjnych biletów. Do Skandynawii z Pomorza polecicie za jedyne 39 PLN w dwie strony.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.

W Danii proponuję Wam zatrzymać się w obiekcie DBU Hotel & Kursuscenter, który oferuje taras i widok na ogród. Wszystkie pokoje urządzone zostały w minimalistycznym stylu industrialnym i wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych. W każdym mieści się łazienka.

W Danii warto wypożyczyć samochód i zobaczyć więcej niż samo miasto, zastanówcie się także nad wykupieniem jego ubezpieczenia dzięki Icarhireinsurance.com.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »