Fly4free.pl

Wakacyjne loty do Aten z Katowic za 288 PLN

Foto: Samot, Shutterstock
Wyszukałem dla Was promocyjne bilety na nowo otwartej trasie do greckiej stolicy. Za bezpośrednie loty w szczycie sezonu urlopowego do Aten zapłacicie tytułowe 288 PLN.

Ateny to jedna z najczęściej odwiedzanych europejskich stolic. Wszystko dzięki niezliczonym zabytkom. Najbardziej charakterystycznym punktem jest Akropol ze świątynią Partenon. Jeżeli zdecydujecie się wejść na górę to będziecie mieli okazję zobaczyć takie zabytki jak: Teatr Dionizosa czy Odeon Heroda Attyka. Miejsc godnych polecenia jest tak wiele, że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

LOTY

Kliknij i zarezerwuj wakacyjne bilety do Aten:

Przeloty w najniższej cenie do greckiej stolicy są dostępne dla osób posiadających wykupione konto Wizz Discount Club, chętni bez WDC za bilety zapłacą 378 PLN. Pamiętajcie, że w podróż do Aten bez dodatkowych kosztów możecie zabrać ze sobą jedną sztukę bagażu podręcznego o wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 10 kg

NOCLEGI

Z wielu dostępnych opcji zakwaterowania w Atenach, wybrałem dla Was ofertę pobytu w Exis Hotel za 144 PLN/pokój za noc. Narodowe Muzeum Archeologiczne oraz najbliższa stacja metra oddalona jest od obiektu 7 minut spacerem. Wszystkie pokoje zostały przepięknie urządzone w różnych stylach i zapewniają łóżko typu king-size, telewizor, łazienkę z prysznicem oraz ogrzewanie i klimatyzację.

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »