Fly4free.pl

Tanie loty na wakacje: Amsterdam, Kowno, Larnaka, Petersburg, Tbilisi i wiele innych od 191 PLN

Foto: Pawel Kazmierczak, Shutterstock.com
W ramach trwającej promocji w PLL LOT wybrałem dla Was wakacyjne podróże w atrakcyjnych cenach. Dostępnych jest wiele kierunków i terminów, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

Cypr to państwo położone na wyspie o tej samej nazwie znajdujące się we wschodniej części Morza Śródziemnego. Wyspa ma wiele do zaoferowania. Góry Troodos, piaszczysta plaża w Ayia Napa, skaliste wybrzeże i pyszna śródziemnomorska kuchnia, to tylko wybrane z atrakcji Cypru.

Cypr morze

Foto: Pawel Kazmierczak, Shutterstock

Amsterdam położony jest na 100 wysepkach, jest tu 160 kanałów i ponad 1000 mostów. W tym urokliwym mieście znajdziecie wiele atrakcji m.in. szlifiernię diamentów, rejs po kanałach, stadion Ajaxu i wspaniałe muzea: Rijksmuseum, Van Gogha i Heinekena. To jedna z tych stolic Europy, która niewątpliwie powinna się znaleźć na waszej liście „must see”.

Amsterdam rowery

Foto: Steve Photography, Shutterstock

LOTY

Zarezerwuj loty do Kowna:

kowno loty

Zarezerwuj loty do Lwowa:

lwów loty

Zarezerwuj loty do Larnaki:

larnaka loty

Zarezerwuj loty do Kiszyniowa:

kiszyniów loty

Zarezerwuj loty do Pragi:

praga loty

Zarezerwuj loty do Amsterdamu:

amsterdam loty

Zarezerwuj loty do Puli:

pula loty

Zarezerwuj loty do Petersburga:

petersburg loty

Zarezerwuj loty do Tbilisi:

tbilisi loty

Wszystkie powyższe propozycje to bezpośrednie podróże odbywające się na pokładzie PLL LOT. Bezpłatnie zabierzecie ze sobą bagaż podręczny, bagaż rejestrowany będzie dodatkowo płatny.

NOCLEGI

Na Cyprze proponuję rozważyć wybór obiektu Savva Complex położonego w miejscowości Periwolia. Hotel oferuje odkryty basen oraz taras słoneczny z leżakami. Do dyspozycji gości są w pełni wyposażone apartamenty z bezpłatnym WiFi.

larnaka hotel

Jeżeli wybieracie się do Gruzji skorzystajcie z bardzo niskich cen zakwaterowania. Pensjonat Sofia Guest House usytuowany jest 3 km od Teatru Opery i Baletu. Do dyspozycji gości jest taras i wanna z hydromasażem. Obiekt zapewnia także bezpłatne WiFi oraz bezpłatny prywatny parking.

tbilisi hotel

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »