Fly4free.pl

Wakacje: tanie loty krajowe na trasie Kraków – Szczecin za 78 PLN

78 PLN
Rynek w Krakowie
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Sopotnicki / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

(Aktualizacja) Skorzystajcie z atrakcyjnych cen biletów pomiędzy polskimi miastami i wybierzcie się do jednego z nich na wakacyjny city break.

Bilety lotnicze na trasie z Krakowa do Szczecina i odwrotnie możecie kupić taniej niż autobusowe czy kolejowe. A jeszcze większa będzie oszczędność czasu. Możecie wybierać spośród wielu terminów dostępnych w czerwcu i lipcu. Sami zdecydujcie czy polecicie na przedłużony weekend czy na dłuższą wycieczkę. Pamiętajcie, że najtańsze bilety kupicie na ryanair.com.

Kalendarz najtańszych lotów na trasie Kraków - Szczecin - Kraków

Kalendarz najtańszych lotów na trasie Szczecin - Kraków - Szczecin

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Ryanair.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.

Zatrzymajcie się w zlokalizowanym w centrum hotelu znanej sieci ibis. Czekają tam na Was klimatyzowane pokoje z prywatną łazienką, telewizorem LCD oraz dostępem do bezpłatnego WiFi.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »