Wakacje: tanie loty jednodniowe do Szwecji. Nyköping z Lublina za 78 PLN (bez klubów)

Bardzo dobra okazja dla fanów podniebnych podróży. Najniższa możliwa cena od Wizz Air za loty do Szwecji. Bilety z Lublina do Sztokholmu (Skavsta) na kilkugodzinną wizytę w pobliskim miasteczku Nyköping kupicie za 78 PLN w dwie strony. Dostępne również terminy weekendowe.

Przeloty w dwie strony zarezerwujecie na stronie przewoźnika wizzair.com za 78 PLN. W tej cenie polecą wszyscy – niepotrzebne jest członkostwo w Wizz Discount Club! Podróżujecie z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

Dostępne terminy wakacyjnych jednodniówek:

  • 13, 20 lipca,
  • 3, 10, 17, 21, 24, 28, 31 sierpnia.

Przykładowe rezerwacje:

Lubisz nasze okazje?
Dodaj Fly4free.pl jako preferowane źródło w Google, a nasze artykuły będą częściej pojawiać się w Twoich wynikach wyszukiwania. Możesz to w każdej chwili zmienić.
Dodaj jako źródło w Google
Sprawdź inne superokazje 🔥
Odkryj jedną z Wysp Balearów 😍 Loty z Warszawy na Majorkę + noclegi za 776 PLN 🏖️☀️
Majorka z Warszawy 776 PLN

Jesienna wycieczka na Baleary

Wrzesień w stanie Waszyngton 🇺🇸✈️ Loty do Seattle od 2143 PLN 🐻🏔️
Lato w USA z Berlina 2143 PLN

Odkryj stan Waszyngton w letnim terminie

City break w Lizbonie za 829 PLN 🇵🇹✈️ Loty i 3 noce w hotelu 🤩
Portugalia z Krakowa 829 PLN

Odkryj piękno Lizbony jesienią

Greckie lato w dwóch odsłonach za 726 PLN ☀️🤩 Ateny i Naksos w jednej podróży ✈️+⛴️
Ateny i Naksos z Warszawy 726 PLN

Greckie lato w dwóch odsłonach. Loty i prom w bardzo dobrej cenie

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Avatar użytkownika
taka podróż chyba jednak trochę nieopłacalna :)
kogi, 22 maja 2016, 21:49 | odpowiedz
Można 6:00 rano wylecieć z Okęcia i wrócić do Lublina. Wtedy mamy pełny dzień w Szwecji
Maktravel, 22 maja 2016, 22:45 | odpowiedz