Fly4free.pl

Wakacyjna wycieczka do Wiednia za 546 PLN. Loty z Krakowa + 4* hotel

546 PLN
Oferta nieaktualna
Wiedeń - Belweder
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: emperorcosar / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukasz pomysłu na ciekawą wycieczkę w wakacje? Skorzystaj z dogodnego okołoweekendowego terminu oraz niskich cen lotów i zaplanuj wycieczkę do stolicy Austrii!

Na wycieczkę do Wiednia wybierzesz się w wakacyjnym szczycie sezonu, w terminie 19 – 21 sierpnia (sobota – poniedziałek). W obie strony podróżować będziesz z Krakowa na pokładzie samolotu linii Ryanair z wliczonym małym bagażem podręcznym.

Wybrałem zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym 4* hotelu Zeitgeist Vienna Hauptbahnhof. Będzie to dobra baza wypadowa oraz świetne miejsce na wypoczynek po dniu pełnym zwiedzania i atrakcji.

Termin podróży: sierpień
Linia lotnicza: Ryanair
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty oraz noclegi w 4* hotelu zapłacisz 546 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 337 PLN/2 osoby

Kraków – Wiedeń – Kraków >>

Hotel 755 PLN/2 osoby/pobyt

Pokoje w 4* 4* hotelu Zeitgeist Vienna Hauptbahnhof wyposażono w klimatyzację, telewizor LCD, dostęp do WiFi oraz prywatną łazienkę,

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Atrakcje 333 PLN/osoba

Marzy ci się wyjątkowe doświadczenie? Zarezerwuj już teraz wieczór w pałacu Schönbrunn z ekskluzywnym zwiedzaniem oraz koncertem.

Zarezerwuj atrakcję

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »