Fly4free.pl

Wakacje: Wypocznij nad Zalewem Zegrzyńskim. Hotel ze śniadaniami za 119 PLN za pokój

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Dirty Productions
Jeśli nie macie planów na nadchodzące wakacje, to zainteresujcie się ofertą pobytu w Polsce, nad Zalewem Zegrzyńskim. Dostępnych jest bardzo dużo terminów od lipca do sierpnia, na dowolny dzień.

Bliskość Zalewu Zegrzyńskiego, komfortowe i przytulne pokoje, wyśmienite jedzenie oraz mnóstwo okazji do aktywności na świeżym powietrzu – tak może wyglądać Twój urlop. Zarezerwuj pobyt w Green Park Conference Centre zaledwie 45 minut jazdy samochodem od Warszawy, i zobacz jak pięknie wygląda Serock latem.

Cena zawiera:

  • śniadania
  • 10% zniżki na masaż
  • wypożyczenie kijków do nordic walkingu i rowerów (w zależności od dostępności)
  • Internet Wi-Fi
  • parking
  • dostęp do squasha, tenisa stołowego i bilarda

Przykładowa rezerwacja:

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Dodatkowa informacja - pewnie ok. 90-95% jednak za Zalew Zegrzyński uważa centralną (dość okrągłą), najbardziej znaną część. Natomiast w tym przypadku hotel jest położony na odcinu Bugo-Narwi przed wpłynięciem w główne rozlewisko Zalewu. Zreszta podobnie jak np. Jachranka, którą teoretycznie leży nad Zalewem ale w praktyce jest to Bugo-Narew na odcinku przed zaporą w Dębem. Na pocieszenie można dodać, że walory krajobrazowe identyczne jakie oferuje mocno znany Narvil (jest za płotem) a cena wielokrotnie niższa.
Tomo14, 11 maja 2017, 17:45 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »