Fly4free.pl

Wakacje: przedłużony weekend nad fiordami za 469 PLN (loty z Gdańska do Alesund, 3 noclegi oraz auto)

469 PLN
fiordy w norwegii
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Pavel Tvrdy / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Przygotowałem dla Was propozycję weekendowej wycieczki do Norwegii. Zobaczcie niesamowite fiordy. Warto!

Alesund, norweskie miasto leżące na zachodnim wybrzeżu tego skandynawskiego państwa. W sąsiedztwie znajduje się kilka fiordów m.in: Grytefjorden, Ellingsøyfjorden czy Sulafjorden. Wspaniałą panoramę podziwiać możecie z Fjellstua Utsiktspunkt. Podczas pobytu wypożyczcie samochód i udajcie się do oddalonej o około 59 km miejscowości Åndalsnes, w celu podziwiania panoramy z punktu widokowego Rampestreken. Warto!

Podsumowanie oferty

469 PLN / osoba (1875 PLN / 4 osoby)
Loty z Gdańska do Alesund (24-27 sierpnia) za 372 PLN / 4 osoby (93 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w wynajętym domu za 790 PLN / 4 osoby / 3 noce (198 PLN / osoba)
Wynajęcie auta za 713 PLN / 4 osoby (178 PLN / osoba)
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Wszyscy pasażerowie mogą zabrać ze sobą na pokład jedną bezpłatną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg, którą należy umieścić pod fotelem przed sobą.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie węgierskiej linii lotniczej Wizz Air. Aby uzyskać taką cenę, musisz być członkiem Wizz Discount Club.

W Norwegii proponuję Wam wynajęcie całego domu, który znajduje się obok miasta Alesund, przy jeziorze. Do dyspozycji gości jest sypialnia, łazienka, TV, pralka, kominek oraz darmowe WiFi.

Wynajętym samochodem szybko dojedziecie do miejsca zakwaterowania i zobaczycie okolicę. Warto również skorzystać z oferty jego ubezpieczenia dzięki Icarhireinsurance.com.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »