Fly4free.pl

Wakacje we Wrocławiu: noclegi w 4* Novotel Centrum od 196 PLN/pokój

novotel wrocław
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: booking.com
od
196 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
24.08.2020 - 30.09.2020
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wrocław to podobno najpiękniejsze polskie miasto, czy to prawda? Przekonajcie się sami! Zakończcie wakacje z przytupem i zatrzymajcie się w bardzo dobrym 4* hotelu znanej sieci Novotel.

4* Novotel Wrocław, w którym polecam się zatrzymać, położony jest w centrum biznesowym stolicy Dolnego Śląska, kilka minut spacerem od starego miasta. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i dysponują bezpłatnym WiFi, telewizorem z płaskim ekranem, czajnikiem i prywatną łazienką z bezpłatnym zestawem kosmetyków.

Hotel posiada świetne opinie (4,5/5!) wystawione przez dotychczasowych gości oraz może poszczycić się wyróżnieniem Travellers’ Choice 2020 od TripAdvisor!

„Bardzo dobry standard, doskonała obsługa, zachowane środki bezpieczeństwa. Pomimo utrudnień związanych z wirusem, personel hotelu, oprócz pozytywnej energii, bardzo się stara, żeby pobyt w hotelu był miły, a gość hotelowy czuł się zaopiekowany. Pan Łukasz pełen pozytywnej energii i kultury osobistej… po prostu Król Sali:)” – rekomenduje czytelnik portalu TripAdvisor.

Hotel196 PLN/noc

Zarezerwujcie pobyt w 4* Novotel Wrocław Centrum od 196 PLN za noc.

zarezerwuj hotel we wroclawiu

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Novotel Wrocław Centrum
Foto: booking.com
Novotel Wrocław Centrum
Foto: booking.com
Novotel Wrocław Centrum
Foto: booking.com

City break we Wrocławiu

We Wrocławiu musicie odwiedzić imponujący rynek z gotyckim ratuszem, pręgierzem, fontanną i dziesiątkami uroczych kamieniczek. Najmłodszym polecam wybrać się do ZOO, to największy i najciekawszy tego typu obiekt w Polsce.

Szczególnie warto odwiedzić Ostrów Tumski – to najstarsza część Wrocławia, którego historia sięga X stulecia. Najokazalszym z tutejszych zabytków jest Archikatedra św. Jana Chrzciciela, zwana matką kościołów śląskich. Od XIX wieku Ostrów Tumski nie jest już wyspą, ale wciąż prowadzą na niego mosty. Najsłynniejszym jest most Tumski, który nazywany jest również mostem zakochanych.

Wrocław to Miasto Krasnali! Znajdziecie je w wielu miejscach w stolicy Dolnego Śląska. Pierwsze postacie zaczęły się pojawiać w latach 80. XX wieku. Były dziełem ruchu Pomarańczowa Alternatywa, który w taki sposób walczył z systemem komunistycznym. Wędrówka po mieście, śladami małych krasnali, może być ciekawą przygodą 😉

Przydatne informacje
  • Sprawdźcie 10 największych atrakcji we Wrocławiu.

  • Zobaczcie najwyżej ocenianie restauracje w mieście.

  • Najlepiej zjecie w Whiskey in the Jar, a najlepszego piwa napijecie się w Spiżu.

  • Zwierzęta w hotelu są akceptowane na życzenie.

  • Doba hotelowa trwa od 14:00 do 12:00.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »