Fly4free.pl

Tanio! Początek lata w Słonecznym Brzegu za 817 PLN. Loty z Lublina do Bułgarii i 4* hotel przy plaży

817 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Aleksandar Todorovic / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Coś dla mieszkańców wschodniej części Polski: przywitajcie lato w Słonecznym Brzegu. Gorące słońce, ciepłe morze, smaczna kuchnia i mnóstwo nadmorskich atrakcji. Do tego 4* hotel przy plaży na tygodniowy pobyt: a to wszystko w atrakcyjnej cenie! Zaplanujcie swój urlop w Bułgarii, na który udacie się już za niecały miesiąc.

Do Bułgarii polecicie na początku wakacji, w terminie 20 – 27 czerwca z lotniska w Lublinie. Pamiętajcie, że najtaniej bilety kupią członkowie Wizz Discount Club. Bez dodatkowych kosztów do Burgas udacie się wyłącznie z bagażem podręcznym. Przed wyjazdem warto przeczytać nasz poradnik, jak się spakować.

4* Premier Fort Club Hotel – Full Board, w którym się zatrzymacie, położony jest kurorcie Słoneczny Brzeg, a dokładniej w miejscowości Sweti Włas przy samej plaży. Kompleks oferuje m.in. dwa odkryte baseny ze zjeżdżalniami, restaurację oraz plac zabaw dla dzieci.

Termin podróży: 20 – 27 czerwca
Linie lotnicze: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie zapłacicie 817 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Podróż464 PLN/2 osoby

Lublin – Burgas – Lublin >>

zarezerwuj loty

Hotel1170 PLN/2 osoby/7 nocy

W Bułgarii rekomenduję wam zakwaterowanie w 4* Premier Fort Club Hotel – Full Board. Kompleks znajduje się w kurorcie Słoneczny Brzeg tuż nad samą plażą. Udogodnieniami obiektu są: plac zabaw dla dzieci, dwa odkryte baseny oraz szerokie zaplecze gastronomiczne obejmujące restaurację główną, jak i tematyczną. Każdy pokój wyposażony jest w darmowe Wi-Fi, klimatyzację oraz prywatną łazienkę.

zarezerwuj hotel

Słoneczny Brzeg: atrakcje

Nie jest żadną tajemnicą, że Słoneczny Brzeg to jeden z najpopularniejszych kurortów na bułgarskim wybrzeżu Morza Czarnego. A skoro tyle osób wybiera to miejsce jako swój wakacyjny kierunek podróży, to nie można się tam nudzić! Słoneczny Brzeg znany jest przede wszystkim ze swojej długiej, piaszczystej plaży i życia nocnego obfitego w kluby, restauracje i bogate atrakcje w sąsiedztwie morza. Co zatem robić na miejscu? Przede wszystkim: odpoczywać!

Jeżeli szukacie wrażeń, to wybierzcie się do parku wodnego Action Aquapark: zjeżdżalnie, basen z falami i ponad 300-metrowa sztuczna rzeka, to tylko kilka atrakcji oferowanych przez to miejsce. Koszt wstępu to około 69 PLN za osobę.

Chcielibyście coś pozwiedzać? Proszę bardzo, wybierzcie się do leżącego nieopodal Nessebaru, nazywanego często perłą Bułgarskiej Riwiery. Największą atrakcją miasta jest przystań rybacka oraz marina.

Będąc w Bułgarii, nie zapomnijcie o jej walorach kulinarnych! Czego koniecznie spróbować? Jej najsmaczniejsze skarby to: sałatka szopska, tarator (czyli coś na wzór chłodnika, ale na bazie ogórków) oraz banica (najczęściej przyjmuje formę placka lub ślimaka i zrobiona jest z ciasta kori, nadziewanego serem, szpinakiem czy dynią).

Foto: Dundanim / Shutterstock
Foto: stoyanh / Shutterstock
Foto: mtr / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu podróżując do Bułgarii będziecie potrzebowali testu PCR lub antygenowego z negatywnym wynikiem, wykonanym nie wcześniej niż 72h przed planowaną podróżą. Z tego obowiązku zwolnione są osoby zaszczepione (tj. minęło 14 dni od podania ostatniej dawki szczepienia, w zależności od ilości wymaganych dawek) oraz ozdrowieńcy. Więcej na ten temat dowiecie się pod tym linkiem.

  • Aktualne obostrzenia w Bułgarii możecie śledzić tutaj.

  • Z Burgas do Słonecznego Brzegu w prosty sposób dostaniecie się autobusem.

  • Gdzie smacznie zjeść w Słonecznym Brzegu? Nasi czytelnicy radzą!

  • Szukacie ciekawych miejsc w okolicy? Nasze forum to prawdziwa skarbnica wiedzy!

  • W Wizz Air możecie zabrać ze sobą bezpłatnie jedną sztukę bagażu podręcznego o maksymalnych wymiarach 40 x 30 x 20 cm i wadze do 10 kg.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »