Fly4free.pl

Wakacyjny city break w jednym z polskich miast: zbiór noclegów w apartamentach od 83 PLN/noc

Oferta wyprzedana
warszawa palac kultury
Foto: PHOTOCREO Michal Bednarek / Shutterstock
od
83 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
27.06.2020 - 31.08.2020
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Zdjęcie ze słynnym Smokiem Wawelskim, wjazd na Pałacu Kultury i Nauki, odwiedziny w zoo we Wrocławiu, a może trochę rozrywki w Parku Śląskim? Skorzystajcie z okazji i wybierzcie się w wakacje na wycieczkę do jednego z pięknych polskich miast!

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

Przygotowałem dla was zbiór świetnie ocenianych i atrakcyjnych cenowo apartamentów w 7 polskich miastach – w Krakowie, Wrocławiu, Katowicach, Poznaniu, Lublinie, Warszawie i Gdyni. To idealna okazja, aby zaplanować weekendową wycieczkę do jednego z nich. Możecie wybierać spośród terminów w czerwcu, lipcu i sierpniu.

Hotel

Posłuchajcie słynnego hejnału, który co godzinę grany jest z wieży na Kościele Mariackim. W Krakowie zatrzymajcie się w Grzegorzecka Apartment A od 83 PLN za noc.

zarezerwuj hotel w krakowie

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Dlaczego Wrocław nazywany jest miastem spotkań, miastem krasnali lub miastem mostów? Przekonajcie się sami! Zarezerwujcie pobyt w apartamencie Mozaika III od 97 PLN za noc.

zarezerwuj hotel we wroclawiu

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

ZOO, Planetarium Śląskie, muzeum „Górnośląski Park Etnograficzny”, Stadion Śląski, Legendia Śląskie Wesołe Miasteczko, Rosarium, Parkowa Kolejka Wąskotorowa oraz Śląski Park Linowy – to wszystko i wiele więcej znajdziecie w Parku Śląskim. Wybierzcie noclegi w Cozy apartment in the centre od 106 PLN za noc.

zarezerwuj hotel w katowicach

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Chcecie odpocząć? Zróbcie to nad jeziorem Maltańskim. To sztuczny zbiornik o długości 2,2 km, który jest doskonałym miejscem do wakacyjnego wypoczynku. Polecam zakwaterowanie w Fractal Luxury Apartments & Standard Guest Rooms od 110 PLN za noc.

zarezerwuj hotel w poznaniu

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Lublin słynie między innymi z regionalnego przysmaku – cebularza, to tam zjecie najlepszego! Zarezerwujcie pobyt w Apartamencie Śliwińskiego 4 od 110 PLN za noc.

zarezerwuj hotel w lublinie

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Odwiedźcie Łazienki Królewskie, czyli jeden z najpiękniejszych kompleksów ogrodowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie! Zatrzymajcie się w Babka Tower Suites od 129 PLN za noc.

zarezerwuj hotel w warszawie

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Trzy miasta w jednej podróży – odwiedźcie latem Trójmiasto i zarezerwujcie noclegi w Green Loft Gdynia od 173 PLN za noc.

zarezerwuj hotel w gdyni

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co zobaczyć?

Zwiedzanie stolicy proponuję rozpocząć od wizytówki Warszawy, czyli Pałacu Kultury i Nauki – to najwyższy budynek w Polsce (ma 237 m wysokości). Warto wjechać na górę, aby zobaczyć, jak stolica prezentuje się z lotu ptaka. Chcecie poznać historię miasta? Wybierzcie się do Muzeum Powstania Warszawskiego, miejsca otwartego w 2004 roku – w 60. rocznicę powstania – od tej pory otrzymało ono szereg nagród.

W Krakowie czekać was powinna obowiązkowa wizyta na Wawelu, w okolicach dawnej żydowskiej dzielnicy Kazimierz, a także na modnym Zabłociu. A może coś dla dzieci? Czym byłaby wycieczka do Krakowa bez zdjęcia ze słynnym Smokiem Wawelskim! Szykujcie aparaty, smok zieje ogniem w pobliżu Wawelu co 10 minut.

We Wrocławiu musicie odwiedzić imponujący rynek z gotyckim ratuszem, pręgierzem, fontanną i dziesiątkami uroczych kamieniczek. Najmłodszym polecam wybrać się do zoo, to największy i najciekawszy tego typu obiekt w Polsce.

Przydatne informacje
Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »