Fly4free.pl

Wakacje: Loty z Gdańska do Bergamo za 153 PLN. Stamtąd blisko do jezior alpejskich

Foto: Slawomir Kruz, Shutterstock
Proponuję letni, krótki urlop w północnej Italii, w uroczym Bergamo. Stamtąd "rzut beretem" w góry i nad malowniczo położone akweny. Polecam już teraz zaplanować wyjazd.

Bergamo jest bardzo dobrą bazą wypadową do zwiedzenia regionu Lombardia oraz północnych Włoch, a wypożyczając auto na lotnisku możecie szybko przemieścić się na wypoczynek nad jezioro Como, Garda czy Iseo.

LOTY

Zarezerwuj przelot z Gdańska do Bergamo (Ryanair):

Zarezerwuj przelot z Bergamo do Gdańska (Wizz Air) za 14.99 EUR (ok. 64 PLN):

Bilety dostępne są dla członków Wizz Dicount Club. Pozostali zapłacą 43 PLN więcej. Pamiętajcie także, że do Włoch polecicie z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

NOCLEGI

Po zarezerwowaniu tanich lotów, rozejrzyjcie się także za najtańszym zakwaterowaniem. Do wyboru w całej Lombardii tysiące obiektów, od pensjonatów po luksusowe 5* obiekty:

AUTO

Wypożyczenie samochodu będzie świetnym pomysłem, jeśli chcecie szybko przemieszczać się po Lombardii. Więcej zobaczycie!

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Z Modlina można nawet za 148 w dwie strony i bliskie terminy rezerwacji nawet w lutym jeszcze ?
Rysiek, 23 lutego 2017, 9:12 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »