Fly4free.pl

Wakacje nad Jeziorem Ochrydzkim: 7 dni z wyżywieniem w 3* hotelu za 1979 PLN. Wylot z Katowic

Desaret
Foto: travelplanet.pl
od
1979 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
01.08.2021 - 08.08.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Ochryda to idealne miejsce na wakacyjny urlop — miasto jest położone nad brzegiem pięknego Jeziora Ochrydzkiego oraz w bliskim sąsiedztwie pasma gór Galicica. Co ważne, podróżując do Macedonii Północnej, nie ma wymagań dotyczących posiadania negatywnego testu PCR ani kwarantanny.

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o nowych ofertach
na telefonie, w przeglądarce i na maila

Wakacje na Bałkanach w supercenie? Żaden problem! Wybierzcie ofertę biura podróży Regobis i zaplanujcie tygodniowy wypoczynek w 3* hotelu Desaret, który usytuowany niedaleko miejscowości Ochryda, tuż nad brzegiem Jeziora Ochrydzkiego. Dla osób chcących odpocząć kompleks oferuje prywatną plażę oraz duży, bardzo ładny basen. Na miejscu można także wypożyczyć rowery. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, balkon, telewizor oraz prywatną łazienkę.

Termin podróży: 1-8 sierpnia
Wylot z: Katowic
Organizator: Regobis
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Ilość osób: 2

zarezerwuj wczasy w macedonii

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Desaret
Foto: travelplanet.pl
Desaret
Foto: travelplanet.pl
Foto: travelplanet.pl

Co oferuje Jezioro Ochrydzkie?

Ochryda nazywana jest Perłą Macedonii nie tylko ze względu na piękne krajobrazy, ale także przez wytwarzaną tutaj biżuterię. W lokalnych sklepach możecie kupić perły wykonane z łusek ryby Płaszica.

Znakiem rozpoznawczym Jeziora Ochrydzkiego jest Cerkiew św. Jana Teologa. To prawosławna świątynia, która znajduje się na klifie w dzielnicy Kaneo, kilometr od głównego deptaku. Sama budowla powstała w XIV lub XV wieku.

Będąc w Ochrydzie, koniecznie wybierzcie się na rejs łódką po jeziorze. W ramach takiej wycieczki kapitan zabierze was w głąb zbiornika, pokaże rezydencję prezydenta Macedonii Północnej, a nawet poczęstuje Rakiją!

Przydatne informacje
 • Na moment pisania artykułu, Macedonia Północna pozostawiła otwarte swoje granice lotnicze, a kwarantanna i testy są nieobowiązkowe.

 • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Macedonii Północnej przeczytacie tutaj.

 • Na powracających do kraju czeka przymusowa 10-dniowa kwarantanna, z której można się zwolnić, wykonując test po 7 dniach. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

 • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

 • Na pokład samolotu będziecie mogli zabrać ze sobą dwa bagaże: rejestrowany – 20 kg oraz podręczny – 5 kg.

 • Przed podróżą koniecznie zajrzyjcie na nasze forum. Dzięki radom osób, które już odwiedziły jezioro Ochrydzkie, będziecie mogli lepiej przygotować plan swojej wycieczki!

 • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

 • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

 • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

 • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

 • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat.

Pomóż nam tworzyć lepsze teksty i oceń tę ofertę.
Co jest nie tak w tej ofercie?
wyślij ocenę »
Dziękujemy za ocenę tej oferty!
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »