Fly4free.pl

Wakacje nad Jeziorem Ochrydzkim: all inclusive w 4* hotelu przy plaży za 1975 PLN. Wylot z Warszawy

ochryda
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Atosan / Shutterstock.com
od
1975 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
05.07.2021 - 12.07.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Jezioro Ochrydzkie, wraz z otaczającym je regionem, w 1980 roku zostało wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Akwen zachwyca nie tylko błękitnym kolorem wody, ale też wieloma zabytkami zachowanymi na jego brzegach.

Wybierzcie się na wakacyjny urlop z Rainbow do 4* hotelu Aqualina, który położony jest tuż przy prywatnej plaży z łagodnym zejściem do Jeziora Ochrydzkiego. Do waszej dyspozycji będzie nowy basen z mini aquaparkiem oraz bezpłatnymi leżakami, parasolami i ręcznikami kąpielowymi. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, telewizor, WiFi i prywatną łazienkę.

Hotel może pochwalić się dobrymi opiniami dotychczasowych podróżnych.

„Hotel bardzo fajny, pokój duży z widokiem na jezioro. Posiłki bardzo smaczne i różnorodne. Pokoje dziennie sprzątane, ręczniki wymieniane co dwa dni. Obsługa hotelowa bardzo miła i sympatyczna. Plaża z leżakami bezpłatna. Miejsce godne polecenia i odpoczynku!” – rekomenduje czytelniczka portalu TripAdvisor.

Termin podróży: 5-12 lipca
Wylot z: Warszawy
Linia lotnicza: PLL LOT
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

zarezerwuj wczasy w macedonii

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Aqualina
Foto: r.pl
Aqualina
Foto: r.pl
Foto: r.pl

Co zobaczyć w Macedonii Północnej?

Kolor wody w jeziorze Ochrydzkim wprawia w zachwyt. To właśnie nad jego brzegiem znajdziecie znany z wielu fotografii klasztor św. Nauma.

Z każdej wycieczki przywozicie pamiątki? Najlepszym upominkiem z Ochrydy będą tutejsze perły, które są wytwarzane z rybich łusek, co czyni je wyjątkowymi i unikatowymi w skali świata!

Pomiędzy jeziorami Ochrydzkim i Prespa znajduje się Park Narodowy Galiczica, gdzie jest wiele szlaków pieszych. Podczas wędrówki będziecie mieć doskonały widok na obydwa akweny.

Na nieco dalszą wycieczkę polecam wybrać się do Monastyru Treskawec, który ma ciekawą architekturę i jest pięknie położony pośród majestatycznych gór. Dojedziecie tam bez problemu autobusem z Ochrydy.

Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu, Macedonia Północna pozostawiła otwarte swoje granice lotnicze, a kwarantanna i testy są nieobowiązkowe.

  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Macedonii Północnej przeczytacie tutaj.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa 10-dniowa kwarantanna, z której można się zwolnić, wykonując test po 7 dniach. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

  • Na pokład samolotu będziecie mogli zabrać ze sobą dwa bagaże: rejestrowany – 20 kg oraz podręczny – 5 kg.

  • Przed podróżą koniecznie zajrzyjcie na nasze forum. Dzięki radom osób, które już odwiedziły jezioro Ochrydzkie, będziecie mogli lepiej przygotować plan swojej wycieczki!

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »