Fly4free.pl

Wakacje w Jordanii: 7 dni z wyżywieniem w 4* hotelu nad Zatoką Akaba za 2655 PLN. Wylot z Warszawy

Beau Rivage By SolYMar
Foto: r.pl
od
2655 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
23.08.2021 - 30.08.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Postawcie w tym roku na nietypowe wakacje i wybierzcie się z biurem podróży Rainbow do niezwykłej Jordanii. Spędzicie tydzień w jedynym porcie morskim w kraju, czyli w Akabie. To również świetna okazja, aby poznać inne uroki tego kraju, np. pustynię Wadi Rum.

4* hotel Beau Rivage By SolYMar, w którym się zatrzymacie, położony jest na niewielkim wzniesieniu, niecałe 600 m od wybrzeża i publicznej plaży, z zachwycającym widokiem na Zatokę Akaba i pobliskie góry. Na terenie kompleksu znajdują się 2 baseny zewnętrzne ze słodką wodą oraz jacuzzi otoczone tarasem słonecznym (leżaki, parasole i ręczniki basenowe w cenie).

Hotel może pochwalić się świetnymi opiniami (4,5/5!) dotychczasowych gości.

Decydując się na ofertę biura podróży Rainbow, w cenę wycieczki wliczone są również transfery lotniskowe oraz opieka rezydenta.

Termin podróży: 23-30 sierpnia
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Ilość osób: 2

zarezerwuj wczasy w jordanii

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Beau Rivage By SolYMar
Foto: r.pl
Beau Rivage By SolYMar
Foto: r.pl
Foto: r.pl

Co zobaczyć w Jordanii?

W Akabie musicie odwiedzić pochodzący z XVI wieku Fort Mameluków — do dzisiaj można tutaj podziwiać mury obronne wzdłuż dziedzińca, kilka pomieszczeń, narożne baszty oraz główną bramę. Warto zajrzeć również do Muzeum Archeologicznego, w którym zebrano znaleziska związane z ludem Nabatejczyków.

Jeśli macie ochotę poleżeć na plaży, polecam wybrać się nieco poza centrum, np. do Akaba Marin Park, który utworzony został, aby chronić rafy koralowe. Znajdziecie tutaj całe niezbędne zaplecze, m.in. restauracje, parasole i leżaki.

Około godziny drogi od Akaby położona jest słynna pustynia Wadi Rum. Poczujecie się tutaj jak na Marsie! Wszystko dzięki porozrzucanych na gorącym, czerwono-pomarańczowym piasku formacjom skalnym.

Foto: TravelPixelz / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu przylatujący do Jordanii mają obowiązek posiadania negatywnego wyniku testu PCR (max 72h przed), ubezpieczenia z klauzulą pokrywającą koszty leczenia COVID-19 oraz aplikacji Amman Mobile APP.

  • Osoby niezaszczepione po przylocie będą musiały poddać się drugiemu testowi PCR i uiszczeniu za niego opłaty w wysokości 28 JOD. Dobre wiadomości dla osób zaszczepionych: pełen cykl szczepień zwalnia z obowiązku przeprowadzenia testu PCR po przylocie do Jordanii (natomiast nie z testu PCR przeprowadzanego na 72 godz. przed wylotem).

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa 10-dniowa kwarantanna, z której można się zwolnić, wykonując test po 7 dniach. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl.

  • Wybierając się do Jordanii, polecam zakupić JordanPass.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »