Fly4free.pl

Wakacje w Epirze za 1199 PLN. Bezpośrednio PLL LOT do Grecji z Katowic i willa blisko plaży

1199 PLN
epir wybrzeze
Foto: GIANNAKISPHOTO / yayimages.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Grecja mniej znana na wakacje? Tak! Jeśli szukacie bardziej ustronnego miejsca do letniego urlopu, wybierzcie grecki region Epir – to górzysta kraina położona nad Morzem Jońskim. Zobaczycie tutaj piękne wąwozy, malownicze doliny górskich rzek oraz małe wioseczki.

Do Prewezy wybierzecie się na pokładzie samolotów PLL LOT, w terminie 4-11 lipca. Bez dodatkowych kosztów na wczasy udacie się wyłącznie z bagażem podręcznym. Przed podróżą warto przeczytać nasz poradnik, jak się spakować.

Villa Yioula, w której się zatrzymacie, położona jest niedaleko plaży w miejscowości Kanali. Gościom zapewniono sprzęt do grillowania, plac zabaw dla dzieci, bar oraz odkryty basen. Na miejscu można bezpłatnie korzystać z WiFi.

Termin podróży: wakacje
Linie lotnicze: PLL LOT
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: willa

Za loty w dwie strony i zakwaterowanie zapłacicie zaledwie 1199 PLN za osobę, przy 2 podróżnych śpiących w jednym pokoju.

Hotel1450 PLN/2 osoby

W Grecji polecam zakwaterowanie w obiekcie Villa Yioula. Każdy pokój wyposażony jest w klimatyzację, telewizor i prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków.

zarezerwuj hotel w grecji

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód106 PLN/doba

Samochód w podróży oznacza niezależność. Skorzystajcie z niskich cen wypożyczenia i zajmijcie się tym tuż po wylądowaniu w Prewezie.

zarezerwuj auto

Co zobaczyć w Epirze?

Odkrywanie tego niezwykłego rejonu Grecji zacznijcie od Prewezy. Miasto przyciąga pięknym portem z neoklasyczną zabudową i tawernami, w którym skosztujecie tradycyjnej greckiej kuchni. Warto także zobaczyć wenecką wieżę zegarową, fort św. Andrzeja, stare miasto z wąskimi uliczkami, bazar oraz dwa zamki: Pantokratora i św. Jerzego.

Następne na waszej liście zwiedzania powinno znaleźć się Nicopolis, czyli „miasto zwycięstwa” – to ruiny antycznego miasta założonego przez cesarza Oktawiana w 31 w. p.n.e, aby upamiętnić zwycięstwo Rzymian nad wojskami Antoniusza i Kleopatry w bitwie pod Akcjum. Na jego terenie mieście się teatr, ruiny łaźni i małe, ale ciekawe muzeum, Nekromanteion. Co ciekawe, w starożytności wierzono, że to właśnie tu znajduje się wejście do Hadesu i stąd wypływa mityczna rzeka Styks.

Odwiedźcie miasteczko Parga – to nadmorska miejscowość, która oferuje piękne plaże, imponujące krajobrazy, jak również intensywne życie nocne. Warto zobaczyć tu m.in. wenecki zamek, położony na skalistym wzgórzu, rozciąga się z niego zachwycający widok na okolicę.

epir
Foto: GIANNAKISPHOTO / yayimages.com
Foto: GIANNAKISPHOTO / yayimages.com
Foto: GIANNAKISPHOTO / yayimages.com
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu wybierając się do Grecji, jesteście zwolnieni z kwarantanny pod warunkiem: przedstawienia dowodu szczepienia (minimum 14 dni po drugiej dawce), okazania negatywnego wyniku PCR lub dowodu wyzdrowienia z Covid-19 (między 2-9 miesięcy temu).

  • Więcej na temat aktualnych obostrzeń w Grecji przeczytacie tutaj.

  • Co robić w przypadku, gdy wasz lot zostanie odwołany? PLL LOT oferuje zwrot środków, możliwość zmiany rezerwacji lub voucher do wykorzystania na przyszłe podróże.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2.

  • Na naszym forum znajdziecie mnóstwo praktycznych wskazówek, które ułatwią wam zaplanowanie urlopu.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »