Fly4free.pl

Wakacje w Czarnogórze za 866 PLN (loty z Wrocławia + 7 noclegów blisko plaży)

866 PLN
Oferta wyprzedana
Czarnogóra widok wyspy
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Datsenko Maryna / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Czas najwyższy zaplanować tegoroczny urlop. Jeśli wciąż nie macie na niego pomysłu, to skorzystajcie z mojej oferty i w gorącym sierpniu wybierzcie się nad Adriatyk.

Zatoczki pełne uroku, piaszczyste plaże, skaliste wysepki, malownicze wąwozy i góry – to wszystko czeka na Was w Czarnogórze. Pamiętające czasy Republiki Weneckiej malownicze Herceg Novi i Budva urzekną was starówkami. Latem zachwyci was też Adriatyk! Jeżeli dodacie do tego aromatyczną i pyszną kuchnię otrzymacie przepis na niezapomniany urlop. Pamiętajcie, że w Czarnogórze obowiązującą walutą jest EUR.

Podsumowanie oferty

866 PLN / osoba (1732 PLN / 2 osoby)
Loty z Wrocławia do Podgoricy (20-27 sierpnia) za 527 PLN / 2 osoby (264 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w hotelu Miron za 1205 PLN / 2 osoby / 7 nocy (603 PLN / osoba)
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Ryanair.

Hotel Miron leży zaledwie 50 metrów od najbliższej plaży. Wszystkie pokoje i apartamenty wyposażone są w telewizor oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Każdy dysponuje umeblowanym tarasem lub balkonem. Obejmują także nowoczesny aneks kuchenny. Za tygodniowy pobyt dwóch osób, ze wszystkimi opłatami, zapłacicie 1205 PLN. Do miejsca zakwaterowanie łatwo dostaniecie się transportem publiczym już od 18 PLN.

Wypożyczonym samochodem łatwo dojedziecie do miejsca zakwaterowania oraz zobaczycie największe atrakcje kraju.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »