Wakacje w Czarnogórze: 7 dni w hotelu (z wyżywieniem) za 2365 PLN. Wylot z Poznania
Do Czarnogóry udasz się z lotniska Poznań-Ławica w sierpniu. W obie strony polecisz bezpośrednio linią Enter Air z wliczonym bagażem rejestrowanym (nadawanym do luku) oraz podręcznym.
Urlop spędzisz w 3* hotelu Montenegro, który położony jest w odległości 150 metrów od plaży Čanj. Na terenie obiektu znajduje się odkryty basen. Na plaży dostępne są do wypożyczenia zestawy leżaków i parasoli (dodatkowo płatne ok. 7 EUR/dzień). Każdy pokój składa się z części do spania i relaksu. W łazience jest prysznic, suszarka do włosów oraz podstawowe przybory toaletowe.
W cenę pakietu wliczono loty z bagażem rejestrowanym, transfery na trasie lotnisko – hotel – lotnisko, podstawowe ubezpieczenie, opiekę rezydenta oraz dwa posiłki dziennie (śniadania i obiadokolacje).
Termin podróży: wrzesień
Wylot z: Poznania
Bagaż: podręczny do 5 kg i rejestrowany do 20 kg
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje
Ilość osób: 2
Hurghada od 2039 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Poznań)
Sharm El Sheikh od 2190 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Hurghada od 2934 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Poznań)
Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?