All inclusive na tunezyjskim wybrzeżu 🌞 4* hotel z palmowym ogrodem za 1099 PLN 🌴🏖️

1099 PLN Tunezja z Katowic
Spóźnienie? To się zdarza najlepszym!
Niskie ceny rozchodzą się w mgnieniu oka. Nie trać czasu - sprawdź aktualne okazje albo dołącz do tysięcy osób, by następnym razem być pierwszym.
Zimowa ucieczka do słonecznej Tunezji? Czemu nie! 🌞 Tydzień w 4* hotelu Vincci Safira Palms z all inclusive 🍹🍽️ pozwoli odpocząć od zimowych chłodów. Obiekt położony bezpośrednio przy plaży 🏖️, w otoczeniu palmowego ogrodu, oferuje bogaty program animacji i atrakcji dla całej rodziny 👨‍👩‍👧‍👦.
Zgarniaj najlepsze okazje, zanim zobaczą je inni! 🌍
Przestań polować, zacznij wybierać. Dołącz do osób, które jako pierwsze znajdują ✈️ loty i 🌴 wakacje w cenach, które nie rujnują portfela 💸. Szybko, konkretnie i bez spamu.

Na Dżerbę polecisz z Katowic w dniach 15 – 22 stycznia. Lot w obie strony odbędzie się liniami Electra Airways z bagażem podręcznym (5 kg) i rejestrowanym (20 kg).

Na miejscu czeka 4* hotel Vincci Safira Palms, położony w rozległym palmowym ogrodzie o powierzchni 8000 m². Goście chwalą obiekt za dobrą lokalizację przy plaży, smaczne posiłki w ramach all inclusive oraz bogaty program animacji. Do dyspozycji są trzy baseny (w tym jeden kryty i podgrzewany), centrum wellness oraz liczne atrakcje sportowe jak korty tenisowe czy siatkówka plażowa.

W cenie wyjazdu znajdują się przeloty z bagażem, transfery lotniskowe, 7 noclegów, all inclusive obejmujące trzy posiłki dziennie oraz przekąski i napoje, a także podstawowe ubezpieczenie. Dodatkowo w hotelu dostępne jest bezpłatne Wi-Fi oraz bezpłatny serwis plażowy.

📅 Termin podróży: 15-22 stycznia
✈️ Wylot z: Katowic
🌞 Biuro podróży: Itaka
💼 Bagaż: podręczny (5 kg) i rejestrowany (20 kg)
🛏️ Zakwaterowanie: 4* hotel
🍴 Wyżywienie: all inclusive
🙋‍♂️ Liczba osób: 2

Foto: Itaka
Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 26.05.2026 przez Wakacje.pl
Przygotuj się do podróży ℹ️
Niezbędne informacje i wskazówki 📖
Sprawdź inne superokazje 🔥
Wypoczynek w Tunezji 🃏🌊 7 dni z all inclusive w 4* hotelu za 1771 PLN
Tunezja z Katowic 1771 PLN

Wypoczynek w Tunezji: 7 dni z all inclusive w 4* hotelu

Relaks nad Atlantykiem za 591 PLN 🌤️🏄‍♂️ Loty z weekendem do Maroka i 3 noce w hotelu
Maroko z Wrocławia 591 PLN

Międzykontynentalna wycieczka w znakomitej cenie: loty i noclegi

4* hotel Shalimar & Aquapark w Tunezji 🌊🎢 Tygodniowe all inclusive za 2110 PLN
Tunezja z 9 miast 2110 PLN

4* hotel Shalimar & Aquapark w Tunezji: tygodniowe all inclusive

Lato na Dżerbie bez drenowania portfela 💸🍹 Tydzień z all inclusive w 4* hotelu za 1902 PLN 🤯
Tunezja z Wrocławia 1902 PLN

Dżerba bez drenowania portfela. Tydzień z all inclusive w 4* hotelu

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?