Zakończenie wakacji na Riwierze Makarskiej: all inclusive light w hotelu przy plaży od 1901 PLN. Wylot z 2 miast
Skorzystajcie z bardzo atrakcyjnej ceny last minute w biurze podróży Rainbow i pożegnajcie tegoroczny sezon urlopowy w pięknej Chorwacji. Bliskość plaży i pewna pogoda sprawi, że na pewno odpoczniecie, a dzięki bogatej formule all inclusive nie będziecie chodzili głodni 🙂
3* hotel Gradac, w którym spędzicie tydzień, położony jest w sercu Riwiery Makarskiej, tuż przy pięknej plaży nad Morzem Adriatyckim. W obiekcie będziecie mogli korzystać z basenu oraz tarasu słonecznego z leżakami. W każdym klimatyzowanym pokoju znajdziecie łazienkę z prysznicem, telewizor oraz lodówkę.
„Muszę przyznać, że byłem mega pozytywnie zaskoczony. Przemiła obsługa, super basen, leżaki przy basenie, ogólnie nie było do czego się przyczepić. Dania za każdym razem inne i za każdym razem każdy coś mógł sobie wybrać. Lokalizacja bardzo blisko morza, praktycznie pod hotelem sklep. Pokoje codziennie sprzątane.” – rekomenduje klient biura podróży Rainbow.
Wybierając ofertę biura podróży Rainbow, w cenę wliczone są również transfery lotniskowe oraz opieka rezydenta.
Termin podróży: 26 sierpnia – 2 września
Wylot z: Katowic i Warszawy
Linia lotnicza: Smartwings
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Wyżywienie: all inclusive light
Ilość osób: 2
Split, Trogir i Dubrownik - musicie zobaczyć te miasta!
W Splicie koniecznie odwiedźcie wpisany na listę UNESCO pałac cesarza Dioklecjana, bramy rzymskie, katedrę oraz malowniczy port. Warto także skosztować lokalnej kuchni w jednej z licznych restauracji, np. Ćiri Biri Bela.
Trogir to niezwykłe miasto, które często nazywane jest Małą Wenecją. Będziecie mieli okazję pospacerować klimatycznymi uliczkami, zrelaksować się na plaży i spróbować pysznej kawy lub wina w Chill Out, Caffe & Wine Bar.
Dubrownik to jedno z najpiękniejszych miejsc w całej Chorwacji — kręcono tutaj popularny serial: Gra o Tron. Szczególnie warto zobaczyć znakomicie zachowane stare miasto z brukowanymi uliczkami, klasztorami i fontannami.
Dahab od 2365 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Warszawa - Chopin)
Kreta Zachodnia od 2823 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Kraków)
Słoneczny Brzeg od 1621 PLN na 7 dni (lotnisko wylotu: Katowice)
Niezbędne informacje i wskazówki 📖

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?