Wyszukujemy najlepsze okazje!

Wakacje w Chorwacji. 7-dniowy wypoczynek w Trogirze z Katowic od 939 PLN (loty + noclegi)

W oparciu o nowo uruchomione połączenie do Chorwacji, przygotowałem dla Was ofertę tygodniowego pobytu w Trogirze w szczycie sezonu urlopowego. Za loty w dwie strony oraz noclegi w wynajętym mieszkaniu zapłacicie od 939 PLN.

Wybierając się w sezonie na urlop do stolicy Dalmacji, możecie mieć pewność, że pogoda dopisze. Ten rejon Chorwacji przyciąga turystów jak maganes. Możecie wypoczywać i relaksować się na jednej z wielu plaż na wybrzeżu Morza Adriatyckiego lub zająć się eksploracją okolicznych miejscowości. Przyjaźni ludzie, słoneczna pogoda, ciepła woda oraz pyszna kuchnia to gwarancja udanego wypoczynku.

Trasę z lotniska w Splicie do Trogiru można pokonać na kilka sposobów. Najtańsza opcja dostępna jest już od 10 PLN, a więcej informacji uzyskacie klikając w ten link >>

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

  • Bezpośrednie loty do Chorwacji (2 – 9 lipca) za 656 PLN/2 osoby (328 PLN/osoba)
  • Noclegi w wynajętym mieszkaniu za 1221 PLN/2 osoby (610.5 PLN/osoba)

SUMA: 1877 PLN/2 osoby (938.5 PLN/osoba)

LOTY

W cenie 328 PLN/osoba dostępne są tylko dwa bilety, następne są droższe o 40 PLN. Kto pierwszy, ten lepszy.

Bilety do Splitu i z powrotem w najniższej cenie dostępne są dla dwóch osób, z których przynajmniej jedna posiadać musi konto Wizz Discount Club. Rezerwacje na wizzair.com. Pamiętajcie, że lecicie tylko z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

NOCLEGI

W Chorwacji polecam Wam wynająć komfortowe mieszkanie w Trogirze. Za pobyt dwóch osób w terminie 2 – 9 lipca zapłacicie 1221 PLN.

Nie posiadasz konta w serwisie Airbnb? Załóż je i odbierz 100 PLN rabatu do wykorzystania przy wynajmie tego domku >>

Sprawdź najlepsze oferty na wczasy
Reklama interaktywna, dane dostarczone 8.12.2025 przez Wakacje.pl
Sprawdź inne superokazje 🔥
Słoneczne Goa czeka 🌴☀️ 12 dni w 3* hotelu tuż przy plaży za 3017 PLN 🏄
Indie z Katowic 3017 PLN

Indie, których nie znasz!

Fly&drive w RPA od 2276 PLN 😎🇿🇦 Loty do Kapsztadu i auto 🚗🐧 Na majówkę
RPA na majówkę 2276 PLN

Zobacz Górę Stołową, pingwiny i winnice w RPA (na majówkę)

Tydzień greckich przyjemności 💙🌊 Wczasy w 4* hotelu z wyżywieniem na Krecie za 2339 PLN ✨🏖️
Kreta z 5 miast 2339 PLN

Grecki wypoczynek z widokiem na morze 4* hotel na Krecie

Zimowy relaks w Egipcie 🏝️ 4* hotel z aquaparkiem 💦 All inclusive w Hurghadzie za 1359 PLN
Egipt z Warszawt 1359 PLN

Zimowy relaks w Egipcie w hotelu z aquaparkiem

Hiszpański weekend na Dzień Kobiet 🌸🇪🇸 City break w Alicante za 789 PLN 🥰
Alicante z Katowic 789 PLN

Weekend w Alicante na Dzień Kobiet

Neapol na walentynki za 749 PLN 🍕 Loty + ⭐⭐⭐ hotel ze śniadaniami 🍴☕
Neapol z Krakowa 749 PLN

Neapol na wyjątkowy dzień zakochanych

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Jedzenie drugie tyle .
krakus, 10 marca 2017, 16:29 | odpowiedz
krakus Jedzenie drugie tyle .
No i? Co wynika z twojego wpisu januszu?
ech co za ludzie, 10 marca 2017, 18:49 | odpowiedz
krakus Jedzenie drugie tyle .
Możesz się tam udać na wczasy odchudzające;) i nie jeść nic;)
izka, 10 marca 2017, 19:08 | odpowiedz
krakus Jedzenie drugie tyle .
Nie przesadzaj, kupisz w Lidlu konserwy, tostowe pieczywo, musisz tylko powstrzymać się od piwa i wina bo drogie (4zł)
zibix, 10 marca 2017, 21:24 | odpowiedz
Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzony, zapchany. Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę). A więc przechodząc do jadłospisu za 100 zł. Aby przezyć miesiąc za 100 zł potrzeba: 1kg ryżu ok.3zł 1kg makaronu ok.2,5 zł 1kg kaszy jęczmiennej około 2 zł 6kg ziemniaków ok.8zł 2kg margarany ok 5 zł 150 bułek około 50zł 10 paczek Chochoszoków ok. 20 15 sosów do potraw jeden po około 50 groszy-około 7 zł, lub kilka sosów gotowych po ok.3 zł. Razem około 100zł. Zostało mi jescze 7 złotych z tej stówy. Nieźle. Jak to jemy? Rano zagtować gar sosu-mamy na 2 dni. Pierwszy tydzień-makaron. 5 bułek dziennie, pół paczki Chocoszoków. Drugi tydzień-ryż. 5 bułek dziennei, pół paczki Chocoszokw. Trzeci tyedzień-kasza jęczmienna, 5 bułek, pół paczki Chocoszokwó. Czwarty tydzień-6 kilo ziemniaków, 5 bułek , pół, paczki Chocoszoków. Zamiast Chocoszoków można kupować krem czekoladowy-400 gr za 2,5zł albo zwykle kulki czekoladowe, można nabyć za 1-2 zł 300 gramów. Także jadłsopsis jest sprawdzony i bardzo sycący-nawet zostało mi jeszcze trochę rużu i kaszy, bo kilogram na tydzień to naprawdę jest aż nadto. Brakowało mi jedynie serków, jogurtów i rybek. Ale bez problemu mogę taki miesiąc powtórzyć-mówię to jako osoba która lubi jeść, objadać się, czy nawet obżerać.
sawfa, 10 marca 2017, 23:05 | odpowiedz
sawfa Właśnie kończe taki miesiąc za 100zł. Musze powiedzieć, że ani razu nie byłem głodny-ba!-momentami byłem nawet przejedzony, zapchany.Nie zaliczam do jedzenia pica, co chyba oczywiste, bo jedzenie to jedzenia a picie to picie i na samą Cole wydałem koło 200zł(2 litry dziennie, czsami jescze wieczorem dokupowałem litrowa Colę).A więc przechodząc do jadłospisu za 100 zł.Aby przezyć miesiąc za 100 zł potrzeba:1kg ryżu ok.3zł1kg makaronu ok.2,5 zł1kg kaszy jęczmiennej około 2 zł6kg ziemniaków ok.8zł2kg margarany ok 5 zł150 bułek około 50zł10 paczek Chochoszoków ok. 2015 sosów do potraw jeden po około 50 groszy-około 7 zł, lub kilka sosów gotowych po ok.3 zł.Razem około 100zł.Zostało mi jescze 7 złotych z tej stówy. Nieźle.Jak to jemy?Rano zagtować gar sosu-mamy na 2 dni.Pierwszy tydzień-makaron. 5 bułek dziennie, pół paczki Chocoszoków.Drugi tydzień-ryż. 5 bułek dziennei, pół paczki Chocoszokw.Trzeci tyedzień-kasza jęczmienna, 5 bułek, pół paczki Chocoszokwó.Czwarty tydzień-6 kilo ziemniaków, 5 bułek , pół, paczki Chocoszoków.Zamiast Chocoszoków można kupować krem czekoladowy-400 gr za 2,5zł albo zwykle kulki czekoladowe, można nabyć za 1-2 zł 300 gramów.Także jadłsopsis jest sprawdzony i bardzo sycący-nawet zostało mi jeszcze trochę rużu i kaszy, bo kilogram na tydzień to naprawdę jest aż nadto.Brakowało mi jedynie serków, jogurtów i rybek.Ale bez problemu mogę taki miesiąc powtórzyć-mówię to jako osoba która lubi jeść, objadać się, czy nawet obżerać.
samo zdrowie po takim miesiacu :D Zero miesa, samo ladowanie weglami
robert, 11 marca 2017, 10:04 | odpowiedz
ech co za ludzie
krakus Jedzenie drugie tyle .
No i? Co wynika z twojego wpisu januszu?
ze jedzenie tańsze nawet we Włoszech obok . Loty do Włoch tańsze , kwatery tez . I jest piasek a nie kamienie .
krakus, 11 marca 2017, 12:48 | odpowiedz