Fly4free.pl

Wakacje: rzućcie wszystko i jedźcie w Bieszczady – zbiór weekendowych noclegów od 166 PLN/pokój

Oferta nieaktualna
bieszczady
Foto: Piotr Szpakowski / Shutterstock
od
166 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
03.07.2020 - 30.08.2020
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Poczujcie się przez chwilę jak bohaterowie serialu „Wataha” i udajcie się na weekend w Bieszczady! Relaks nad jeziorem Solińskim, piesze wędrówki po Bieszczadzkim Parku Narodowym czy wspinaczka na Szeroki Wierch – wybór należy do was.

Wszystkie proponowane przez mnie obiekty mogą pochwalić się wysoką średnią ocen na poziomie min. 8,5, wynikającą z wielu recenzji i opinii wystawionych przez dotychczasowych gości. W Bieszczady podróżować będziecie w szczycie sezonu wakacyjnego (lipiec-sierpień), w dogodnym terminie obejmującym weekend (piątek-niedziela). Dostępnych jest wiele dat, więc bez trudu znajdziecie coś dla siebie.

Hotelod 166 PLN/pokój

Urlop w miejscowości Iwonicz Zdrój? Wybierzcie zakwaterowanie w Pensjonacie Amelia. Obiekt kusi turystów m.in. doskonałą lokalizacją – od głównej promenady uzdrowiska dzieli go zaledwie odległość 200 metrów.

Sprawdźcie wszystkie dostępne terminy: 2-4 lipca, 9-11 lipca, 16-18 lipca, 23-25 lipca, 6-8 sierpnia, 13-15 sierpnia oraz 27-30 sierpnia.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Weekend w Ustrzykach Dolnych? Zatrzymajcie się w obiekcie Panorama-Gromadzyn Pokoje, który może pochwalić się niesamowicie wysoką średnią ocen (9,8) (9,8), wystawioną przez dotychczasowych gości.

Wybierzcie odpowiadający wam termin i udajcie się w Bieszczady: 3-5 lipca, 17-19 lipca, 24-26 lipca, 7-8 sierpnia, 14-16 sierpnia oraz 28-30 sierpnia.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Alternatywą dla powyższej oferty jest zakwaterowanie w Villa Neve, która także znajduje się Ustrzykach Dolnych. Ta 3* willa cieszy się ogromną popularnością wśród turystów – sprawdźcie, czy średnia ocen turystów (8,9) odpowiada waszym odczuciom.

Łapcie więcej weekendowy terminów: 3-5 lipca, 10-12 lipca, 17-19 lipca oraz 24-26 lipca

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Wakacje w Bieszczadach

Bieszczadzki Park Narodowy to turystyczna perła Podkarpacia. Znajduje się tam mnóstwo tras spacerowych. Polecam szlak, który prowadzi pasmem Małego Króla – dojdziecie nim do źródeł Strwiąża, czyli jedynej polskiej rzeki, która wpływa do Morza Czarnego! Pasmo Małego Króla łączy się z pasmem Dużego Króla ze szczytem Kamienna Laworta.

Kolejny szlak turystyczny to trasa „Na Stokach Żukowa”. Całość liczy 16 przystanków z tarasami widokowymi oraz tablicami informacyjno-edukacyjnymi i prowadzi na górę Holica.

Warto odwiedzić także m.in. Arboretum w Bolestraszycach, Forty Twierdzy Przemyśl, Muzeum Przyrodnicze Bieszczadzkiego Parku Narodowego czy Połoninki Arłamowskie.

bieszczady
Foto: Gospodarek Mikolaj / Shutterstock
Foto: Dziewul / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Sprawdźcie 10 największych atrakcji Bieszczad.

  • Cały region objęty jest obszarem Bieszczadzkiego Parku Narodowego.

  • Nie wolno schodzić ze szklaków, zakłócać ciszy, zrywać roślin, płoszyć i zabijać zwierząt, rozpalać ognisk i biwakować.

  • Na terenie parku znajduje się kilka schronisk turystycznych, położonych w łatwo dostępnych miejscach.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »