Fly4free.pl

Wakacje w Albanii: all inclusive w 4* hotelu za 1665 PLN. Wylot z Katowic lub Warszawy

Foto: Andrew Mayovskyy / Shutterstock
od
1665 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
26.08.2022 - 02.09.2022
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Pomału zaczynacie planować tegoroczne wakacje? Kto zastanawia się nad tym wcześniej, ten oszczędza! Tym razem postawcie na wczasy z formułą all inclusive na przepięknym albańskim wybrzeżu – w doskonałej cenie. Malownicze widoki, piaszczysta plaża obok 4* hotelu i niesamowity, bałkański klimat. Zainteresowani?

Zaplanujcie już teraz swoje tegoroczne wakacje w Albanii, a dokładniej w 4* hotelu Edart, który znajduje się w cichej okolicy, bezpośrednio przy plaży w Durres. Do dyspozycji gości oddano komfortowe, elegancko urządzone pokoje z prywatnymi łazienkami. Co więcej, w cenę wypoczynku wliczono leżaki i parasole na wspomnianej wcześniej piaszczystej plaży.

Termin podróży: 26 sierpnia – 2 września
Wylot z: Katowic i Warszawy
Biuro podróży: TUI
Bagaż: rejestrowany i podręczny
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto:
Foto: Alla Simacheva / Shutterstock
Foto: TUI
Foto: TUI

Co zobaczyć podczas wycieczki?

Albania to świetny wybór dla wszystkich lubiących dobrą zabawę, bałkańskie widoki i niskie ceny. To również dobra alternatywa dla osób znudzonych już wakacjami w Chorwacji. Na miejscu spodziewajcie się wielu klubów nocnych, aktywności wodnych i znakomitych restauracji.

Szykujcie się na długie spacery! Będąc w Durres, warto zobaczyć m.in. ruiny amfiteatru oraz zamek z wieżą wenecką. Wieczory natomiast polecam wam spędzać w okolicy promenady, przykładowo decydując się na odwiedziny lokalu Ventus, który wyróżnia się oryginalnym położeniem – dosłownie nad Adriatykiem.

Przydatne informacje
  • Ze względu na odległy czas rozpoczęcia podróży nie podajemy konkretnych informacji na temat sytuacji epidemiologicznej w Albanii. Natomiast więcej na temat aktualnych obostrzeń panujących na miejscu przeczytacie tutaj.
  • Mnóstwo informacji na temat podróżowania do Albanii znajdziecie na naszym forum.
  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.
  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.
  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »