Fly4free.pl

Wakacje w Albanii: all inclusive w 4* hotelu od 2205 PLN. Wyloty z 3 miast

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Alla Simacheva/shutterstock
od
2205 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
28.06.2024 - 05.07.2024
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Szukasz pomysłu na urlop w trakcie trwania letniej przerwy od nauki szkolnej? W takim razie poleć na Bałkany! Tym razem postaw na słoneczną Albanię, gdzie zrelaksujesz się w 4* hotelu z all inclusive.

Nad Morze Adriatyckie wybierzesz się w wysokim sezonie, w terminie 28 czerwca-5 lipca. Czeka cię bezpośredni lot z Warszawy, Katowic lub Gdańska do Tirany, realizowany na pokładzie samolotu linii lotniczej Enter Air.

W Albanii odpoczniesz w 4* hotelu Empire, który został bardzo dobrze oceniony przez dotychczasowych gości. Najbliższa plaża mieści się w odległości około 300 metrów od obiektu. Na miejscu skorzystasz z basenu zewnętrznego, tarasu słonecznego, programu animacyjnego dla dzieci oraz bogatego zaplecza sportowego. W twoim pokoju będzie TV, klimatyzacja, prywatna łazienka z zestawem kosmetyków i dostęp do WiFi.

W cenę pakietu wliczono bagaż rejestrowany, podstawowe ubezpieczenie oraz wyżywienie all inclusive. Transfery lotniskowe możesz dokupić za 65 PLN/osoba.

Termin podróży: czerwiec-lipiec
Wylot z: Gdańska, Katowic i Warszawy
Biuro podróży: TUI
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 4* hotel
Wyżywienie: all inclusive
Ilość osób: 2

Foto: tui.pl
Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »