Fly4free.pl

Wakacje! Tanie loty na Cypr z Katowic za 268 PLN

Oferta wyprzedana
Foto: Marcin Krzyzak, Shutterstock.com
Zaplanujcie tegoroczny wypoczynek już teraz. Skorzystajcie z dobrej okazji i zarezerwujcie bezpośrednie przeloty do Larnaki w sierpniu i spędźcie tydzień w tym pełnym atrakcji kraju.

Ta leżąca we wschodniej części Morza Śródziemnego wyspa jest jedną z największych w tym regionie świata, ma wiele do zaoferowania. Góry Troodos, piaszczysta plaża w Ayia Napa, skaliste wybrzeże i pyszna śródziemnomorska kuchnia, to tylko wybrane z atrakcji Cypru.

LOTY

Bez dodatkowych opłat podróżować będziecie tylko z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm. Najtańsze bilety są dostępne dla członków Wizz Discount Club. Pozostali za bilety zapłacą nieco więcej.

NOCLEGI

Po rezerwacji przelotów koniecznie rozejrzycie się za zakwaterowaniem. Przegląd dostępnych ofert znajdziecie poniżej.

AUTO

Chcąc zwiedzić więcej warto wynająć samochód już na lotnisku.

Oto dlaczego warto wybrać się na Cypr!

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
nieaktualne
graphic, 15 maja 2017, 14:04 | odpowiedz
Na Wizz Tours z kodem HURRY65 w opcji dla wszystkich w/w daty loty z hotelem z basenem przy plaży dla 2 osób za łącznie całość 1800 zł, że śniadaniami całość 2000 zł Przy 4 osobach wychodzi 767 zł/osoba Dotyczy tylko lotów Wizzair w połączeniu z hotelem, SZUKAĆ i jeszcze raz SZUKAĆ
dg77, 15 maja 2017, 15:29 | odpowiedz
Przelot na 3os a hotel na 2os:)
jojo, 15 maja 2017, 17:16 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »