REKLAMA

Wakacje: tanie loty do Bergamo z Katowic od 93 PLN

Foto: leoks, Shutterstock
Wciąż brakuje Wam pomysłu na wakacyjną wycieczkę? Znalazłem dla Was bardzo fajną propozycję - bezpośrednie przeloty do pięknego Bergamo w lipcu od 93 PLN w obie strony. Do wyboru 3 terminy.

Północne Włochy to świetne miejsce na pierwszą zagraniczną wyprawę. Świetny klimat, pyszna kuchnia i sprawna komunikacja publiczna sprawią, że będzie to udany urlop. Dodatkowo w pobliżu Bergamo znajdziecie mnóstwo różnego rodzaju atrakcji turystycznych: piękne alpejskie jeziora (np. Garda i Como), kosmopolityczny Mediolan czy odrobinę dalej romantyczna Wenecja. Warto również w Bergamo rozważyć wypożyczenie auta i wygodnie zwiedzić jeszcze więcej!

LOTY

Za bilety zapłacicie dowolną kartą płatniczą. Bez dodatkowych opłat podróżować będziecie tylko z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm. Najtańsze bilety są dostępne dla członków Wizz Discount Club. Pozostali za bilety zapłacą nieco więcej.

NOCLEGI

Po rezerwacji przelotów warto rozejrzeć się za tanim zakwaterowaniem na miejscu. Sprawdźcie dostępny oferty w różnych miejscowościach:

w Bergamo:

nad jeziorem Como:

w Mediolanie:

AUTO

Chcecie zwiedzić wygodnie okoliczne atrakcje? Wynajmijcie samochód już na lotnisku w Bergamo.

Komentarze

na konto Fly4free, aby dodać komentarz.
Ktoś jeszcze nie był w Bergamo? ;)
Janusz, 28 kwietnia 2017, 21:29 | odpowiedz
Janusz Ktoś jeszcze nie był w Bergamo? ?
Jo ni była
Dżessika z Wawki, 28 kwietnia 2017, 21:51 | odpowiedz
Janusz Ktoś jeszcze nie był w Bergamo? ?
Jarosław
Bernard syn Czesława, 29 kwietnia 2017, 14:35 | odpowiedz
łódki na phuket

5 azjatyckich miast za 2165 PLN

13 godzin temu
REKLAMA