Fly4free.pl

Wakacje samochodem? Najlepsze kierunki na Lato 2017

Foto: Neckermann
Długo wyczekiwany urlop powinien być dobrze zorganizowany. Wycieczka all inclusive samolotem? Niekoniecznie. Coraz popularniejsze stają się europejskie podróże samochodem, dające nam dużą niezależność. Oto 4 najlepsze, sprawdzone kierunki samochodowych wojaży według rankingu Neckermann Podróże.

Z roku na rok przybywa liczba fanów wakacji na czterech kółkach. Atuty podróżowania samochodem są oczywiste – komfort i możliwość decydowania o miejscach, w których się zatrzymujemy. Sami układamy własny plan wycieczki, korzystając z bogatej bazy hoteli, pensjonatów, czy apartamentów w najpiękniejszych zakątkach. W najnowszej ofercie Neckermann Podróże na sezon lato 2017, znalazło się ponad 1000 hoteli i apartamentów. Dokąd najchętniej wyruszają Polacy?

Chorwacja – perła Adriatyku

Chorwacja zachwyca zabytkową Istrią, malowniczą Dalmacją z jej perłą – Dubrownikiem, czy też piękną zatoką Kvar. Od wielu lat to numer jeden wśród Polaków udających się na wakacje autem. Piękne krajobrazy z górami wpadającymi do morza, kameralne zatoczki, dzika przyroda, stare miasta i… kalmary z grilla! Z Neckermann Podróże można udać się do Chorwacji samochodem lub samolotem korzystając z bogatego portfolio hoteli i apartamentów bez wyżywienia, w ponad 50 kurortach znajdujących się w najpiękniejszych zakątkach tego kraju. Tygodniowe wakacje z Neckermannem to koszt już od 106 zł/os.

ChorwacjaNeckermann650

Bułgarska reaktywacja

W Bułgarii przeniesiemy się w świat przepięknych plaż, bałkańskich krajobrazów, bogactwa folkloru, kuchni i wyśmienitych win oraz nowoczesnej bazy hotelowej. Otwarci i serdeczni Bułgarzy powitają każdego gościa iście po staropolsku! W ofercie Neckermann Podróże, biura będącego liderem rynku w organizacji wyjazdów nad czarnomorskie wybrzeże, znajdziemy bogaty wybór obiektów w najpopularniejszych kurortach: od położonej w rezerwacie przyrody Albeny, aż po słynące z najdłuższych plaż Primorsko. Wśród nich m.in. hotele z polskimi animatorami. Na tygodniowe wakacje do Bułgarii możemy udać się już od 184 zł/os. Bałkany to jeden z najbardziej fascynujących regionów, który wciąż skrywa nieodkryte miejsca. Neckermann poświęca im odrębny katalog, w którym oprócz wspomnianej Bułgarii znalazły się także propozycje wypoczynku w Rumunii, Czarnogórze i Chorwacji.

AlbenaNeckermann650

Włoskie „dolce vita”

Imponujące zabytki, piękno krajobrazów, wyborna kuchnia i wszechobecne „dolce vita” oto wizytówka Włoch. Możemy wybierać w ofertach kurortów w Toskanii, nad jeziorem Garda, Górnym i Środkowym Adriatykiem, w Apulii, Ligurii, na Sycylii, czy Sardynii. Najpopularniejszy region to Górny Adriatyk z takimi kurortami jak Bibione, czy Lido Di Jesolo (obie miejscowości z piaszczystymi plażami). Stąd już krok od zabytkowej Wenecji. Polacy coraz chętniej wybierają się też do Toskanii i na tamtejsze wybrzeże. Italia to ogród Europy, Toskania – ogród Italii, Florencja – kwiat Toskanii – powiedział kiedyś Michał Anioł i trudno się z nim nie zgodzić. Wakacje w Toskanii to także wypoczynek w „cieniu“ historii zaklętej w tak wspaniałych miastach jak Florencja, Siena czy Piza. Tygodniowe wakacje w Toskanii z Neckermann Podróże już od 125 zł/os.

FotoliaNeckermann650

Piękna Polska

Rodzinne wakacje z animacjami nad Bałtykiem, romantyczny weekend w Sudetach, a może relaks dla „ciała i ducha” w hotelu na Mazurach? „Piękna Polska” to oferta Neckermann Podróże skierowana do osób szukających wypoczynku weekendowego, jak i zainteresowanych dłuższymi wakacjami w kraju. – Naszym atutem jest nie tylko standard spełniający wymogi Neckermanna, ale przede wszystkim atrakcyjny poziom cen. – mówi Magda Plutecka z Neckermann Podróże. – Nasze pakiety są tańsze od cen oferowanych w sprzedaży bezpośredniej – dodaje. Tygodniowe wakacje nad Bałtykiem można spędzić z biurem podróży już od 326 zł/os.

SopotNeckermann650

Już dziś wybierz swoje wakacje!

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Skąd ta cena przy Bułgarii 184 zł ?
Kacper, 19 grudnia 2016, 10:38 | odpowiedz
Kacper Skąd ta cena przy Bułgarii 184 zł ?
No przecież napisali, że z Neckermanna oferta. Oni mają często bardzo dobre ceny na same pobyty (z dojazdem włąsnym).
elwirka, 19 grudnia 2016, 11:36 | odpowiedz
Kacper Skąd ta cena przy Bułgarii 184 zł ?
184zł/os za dzień pobytu a dojazd własny
alicja, 19 grudnia 2016, 11:55 | odpowiedz
elwirka
Kacper Skąd ta cena przy Bułgarii 184 zł ?
No przecież napisali, że z Neckermanna oferta. Oni mają często bardzo dobre ceny na same pobyty (z dojazdem włąsnym).
Ok, jeśli weźmiemy pod uwagę sam hotel to się zgodzę.
Kacper, 19 grudnia 2016, 11:58 | odpowiedz
Dzięki za brak slajdów!
Michał, 19 grudnia 2016, 13:10 | odpowiedz
Chorwacja - 106/os, Bułgaria - 184/os, Wlochy - 125/os. Za to Polska - 326/os...
asd, 19 grudnia 2016, 13:46 | odpowiedz
asd Chorwacja – 106/os, Bułgaria – 184/os, Wlochy – 125/os. Za to Polska – 326/os…
jak to przystało na piekne i czyste, gorące morze bałtyckie :) to 3 osoby w chorwacji :D
katmar, 19 grudnia 2016, 16:11 | odpowiedz
alicja
Kacper Skąd ta cena przy Bułgarii 184 zł ?
184zł/os za dzień pobytu a dojazd własny
184 za tydzień a nie za dzien. Czytamy ze zrozumieniem.
Opinia, 19 grudnia 2016, 16:28 | odpowiedz
Opinia
alicja
Kacper Skąd ta cena przy Bułgarii 184 zł ?
184zł/os za dzień pobytu a dojazd własny
184 za tydzień a nie za dzien. Czytamy ze zrozumieniem.
BZDURY. Nie ma opcji żeby było 123zł za tydzień w Toskanii. Może być jakaś zapyziała dziura, nora ze wspolnym koblem za noc 123zł/os ale nigdy za 123zł/tydzień.
artuuro, 19 grudnia 2016, 17:03 | odpowiedz
Michał Dzięki za brak slajdów!
Aaaa, bo to tekst sponsorowany. Wszystko jasne. :-)
Michał, 19 grudnia 2016, 17:31 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »