Fly4free.pl

Wakacje na Seszelach za 3904 PLN. Loty z Warszawy z dużym bagażem i 9 nocy w apartamencie

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
3904 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: proslgn / Shutterstock
W tegoroczne lato wybierz egzotyczny kierunek, który jest marzeniem wielu podróżników z całego świata. Zrelaksuj się na rajskich plażach Oceanu Indyjskiego i podziwiaj malownicze widoki na jednej z najpiękniejszych wysp świata. Skorzystaj z przygotowanej przeze mnie oferty i zaplanuj wyjazd na Seszele!

Do Afryki udasz się w terminie 8(10)-18(19) sierpnia z lotniska im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Na Seszele polecisz liniami Ethiopian Airlines z przesiadkami w Addis Abebie i stopem technicznym w Atenach (bez wysiadania z samolotu). W cenę biletu wliczony jest bagaż podręczny i rejestrowany.

Na miejscu zatrzymaj się w bardzo dobrze ocenianym apartamencie Forest Lodge, który dzięki lokalizacji niedaleko wybrzeża, będzie doskonałym miejscem na relaks, a także świetną bazą wypadową do zwiedzania wyspy.

Termin podróży: 8 (10)-18 (19) sierpnia
Linia lotnicza: Ethiopian Airlines
Bagaż: podręczny (23 cm x 40 cm x 55 cm) + rejestrowany (2x do 23 kg)
Zakwaterowanie: apartament

Za pakiet lotów oraz noclegów w apartamencie zapłacisz 3904 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Podróż 5253 PLN/2 osoby

Warszawa – Seszele – Warszawa >>

Hotel 2554 PLN/2 osoby/pobyt

Na Seszelach rekomenduję położony niedaleko położony niedaleko plaży apartament Forest Lodge. Ośrodek oferuje dostęp do przechowalni bagażu, strefy spa, restauracji i baru.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód 1652 PLN/pobyt

Aby komfortowo zwiedzać wszystkie najciekawsze miejsca na wyspie, wypożycz samochód od razu po wylądowaniu.

Przydatne informacje: Seszele
Rekomendacje Fly4free.pl

W pigułce
  • Średnia cena oferty3131 PLN
  • Liczba ofert211
  • Wjazd na dowódnie
  • Różnica czasu2 g. później
  • Walutarupia seszelska (SCR)
  • EKUZ akceptowanynie
Dowiedz się więcej
  • Największe atrakcje
  • Bezpieczeństwo na Seszelach
  • Najlepszy termin na wyjazd
  • Szczepienia przed wyjazdem
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.
Beznadziejna oferta. Przesiadka 16h na lotnisku w Etiopii, powoduje, że po przylocie musimy okazać żółtą książeczkę z potwierdzeniem szczepienia na żółtą febrę.  Warto może o tym wspomnieć w artykule, by ktoś niepotrzebnie nie wtopił kasy...Źródło: https://mfa.gov.sc/travelling-to-seychelles/
Spider, 14 maja 2024, 18:35 | odpowiedz

porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »