Fly4free.pl

Wakacje na Szmaragdowym Wybrzeżu: tanie loty do Olbii z Warszawy za 98 PLN!

98 PLN
sardynia
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: CoolR / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Spędźcie tegoroczne lato na pięknej Sardynii, a dokładnie na Costa Smeralda, czyli Szmaragdowym Wybrzeżu. Nazwa tej części wyspy wzięła się z niezwykłej, lazurowej barwy wody Morza Śródziemnego.

Na wakacje do Olbii polecicie ze stołecznego lotniska w Warszawie. Dostępnym jest kilka terminów w sierpniu. Pamiętajcie, że najtaniej bilety kupią członkowie Wizz Discount Club. Bez dodatkowych kosztów na urlop udacie się wyłącznie z bagażem podręcznym. Przed podróżą warto przeczytać nasz poradnik, jak się spakować.

Termin podróży: sierpień
Linie lotnicze: Wizz Air, cena dla posiadaczy WDC
Bagaż: podręczny

Podróż98 PLN

Warszawa – Olbia – Warszawa »

zarezerwuj loty

Przykładowe terminy podróży: 15-18 sierpnia, 18-22 sierpnia, 15-22 sierpnia.

Hotel

Na Sardynii polecam zatrzymać się w 4* hotelu For You, który położony jest w samym sercu Olbii.

zarezerwuj hotel

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Samochód449 PLN/doba

Wypożyczcie samochód już na lotnisku i zobaczcie wszystkie atrakcje na wyspie.

zarezerwuj auto w rijece

Co zobaczyć na Sardynii?

Sardynia to przede wszystkich piękne plaże — jedną z nich jest Spiaggia Capriccioli. To idealne miejsce na urlop z białym piaskiem i błękitną wodą — gdyby dodać tutaj palmy, można się poczuć jak na… Seszelach 🙂

Tuż obok położone jest kolejne niezwykłe miejsce — Spiaggia del Principe, czyli książęca plaża, została tak nazwana na cześć arabskiego księcia, Aga Khana, autora przemian na Szmaragdowym Wybrzeżu w latach 60. XX wieku.

Będąc na Sardynii, nie można zapomnieć o lokalnej kuchni. Mimo, że to śródziemnomorska wyspa, królują tutaj mięsa, kiełbasy, salami i znakomitej jakości owcze sery.

Foto: dpvue studio / Shutterstock
sardynia
Foto: Balate Dorin / Shutterstock
Sardynia
Foto: Tore65 / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Dobra wiadomość: osoby, które przyjęły pełny cykl szczepień oraz ozdrowieńcy mogą wjechać do Włoch bez ograniczeń. Pozostali zobowiązani są wykonać przed podróżą test.

  • Na powracających do kraju czeka przymusowa kwarantanna. Jeżeli nie uśmiecha się wam siedzieć w domu, w ciągu 48 godzin od powrotu do Polski będziecie musieli wykonać test i przedstawić negatywny wynik na obecność SARS-CoV-2. Kwarantanna nie dotyczy osób, które zostały w pełni zaszczepione.

  • Testy na COVID taniej o 10%. Należy wpisać kod „FLY4FREE” na stronie diag.pl

  • Przed podróżą warto zajrzeć na nasze forum, gdzie w dziale poświęconym Italii znajdziecie wiele przydanych wskazówek i porad.

  • Co jeszcze warto zobaczyć na wyspie? Zapoznajcie się z rekomendacjami naszych użytkowników.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

  • Wynajmijcie XOXO WiFi aby cieszyć się tanim i bezpiecznym Internetem w czasie podróży. Bez roamingu, zawsze z najlepszym zasięgiem!

  • 0 PLN za ubezpieczenie Rezygnacja z Podróży i inne sprytne rozwiązania dla kochających podróże? Zobaczcie kartę Otwartą na Świat.

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »