Fly4free.pl

Wakacje w Grecji: bezpośrednie loty na Santoryn z Warszawy od 380 PLN

380 PLN
Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: BlueOrange Studio / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Loty w sezonie urlopowym na jedną z najpiękniejszych greckich wysp są dostępne w atrakcyjnej cenie. Skorzystaj z okazji i przekonaj się na własnej skórze, dlaczego podróżni tak zachwalają Santoryn.

Do Grecji udasz się z warszawskiego portu lotniczego im. Fryderyka Chopina w terminach 14-21 lipca oraz 4-18 sierpnia. W obie strony polecisz na pokładach samolotów linii Wizz Air z wliczonym małym bagażem podręcznym. Bilety w najniższej cenie dostępne są dla członków Wizz Discount Club. Chętni na loty bez WDC zapłacą nieco więcej.

Termin podróży: lipiec – sierpień
Linia lotnicza: Wizz Air, cena dla członków WDC
Bagaż: podręczny

Podróż od 380 PLN

Warszawa – Santoryn – Warszawa »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 448 PLN (lot w dwie strony).

Warszawa – Santoryn – Warszawa »

Nie posiadasz konta Wizz Discount Club? W takim razie za bilety zapłacisz 477 PLN (lot w dwie strony).

Hotel 786 PLN/2 osoby/noc

Na wyspie proponuję ci zakwaterowanie w obiekcie Spiridoula Villa, który znajduje się w miejscowości Perissa, w odległości 300 metrów od czarnej plaży. Na terenie obiektu mieści się bezpłatny parking. We wszystkich pomieszczeniach będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Możesz także rozważyć pobyt w 3* hotelu Smaragdi, który położony jest w miejscowości Perivolos, w odległości 50 metrów od plaży. Na terenie obiektu mieści się odkryty basen oraz bezpłatny parking.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Niewiele więcej kosztować cię będzie pobyt z codziennymi śniadaniami w 4* hotelu Veggera. Jest on położony tuż przy plaży w miejscowości Perissa. Na terenie obiektu znajduje się odkryty basen oraz taras z leżakami. We wszystkich pomieszczeniach będziesz mieć zapewniony dostęp do sieci WiFi.

Dowiedz się więcej o tym obiekcie

Samochód 1387 PLN/7 dni

Chcesz także coś zobaczyć w trakcie pobytu na wyspie? W takim razie po przylocie na Santoryn wypożycz samochód i ruszaj przed siebie.

Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »