Fly4free.pl

Wakacje na Majorce. Loty z Berlina za 210 PLN

Majorka
Foto: Nikiforov Alexander, Shutterstock.com
Na tegoroczny wypoczynek proponuję Wam wybrać się na najpopularniejszą z wysp archipelagu Balearów. Dostępnych jest kilka terminów, zatem powinno to Wam ułatwić wybór i dopasowanie urlopu.

LOTY

rezerwacja lotów na Majorkę

Dostępne terminy:

21 – 26 czerwca >>

21 – 27 czerwca >>

26 – 29 czerwca >>

W podróż udacie się z bagażem podręcznym o wymiarach nieprzekraczających 55 x 40 x 20 cm, oraz dodatkowo jednym małym bagażem, np. torebką lub torbą na laptopa, nieprzekraczającym wymiarów 35 x 20 x 20 cm. W przypadku niewykupienia pierwszeństwa wejścia na pokład lub taryfy Plus/Flexi Plus nadal możesz zabrać ze sobą 2 sztuki bagażu, ale bagaż podręczny do 10 kg zostanie oznaczony przy bramce do wejścia na pokład i umieszczony w luku bez dodatkowych kosztów. Mniejszy bagaż możesz zabrać ze sobą na pokład samolotu.

NOCLEGI

Na miejscu zaproponuję Wam zakwaterowanie w niezwykle malowniczo położonym, 3* hotelu Petit Hotel Hostatgeria Sant Salvador. Hotel ten znajduje się na terenie klasztoru Sant Salvador na wysokości 510 metrów n.p.m. Jest to spokojne miejsce usytuowane niedaleko jednych z najwspanialszych jaskiń na Majorce. Pokoje oraz apartamenty są komfortowe i ciche. Wszystkie zostały urządzone w stylu nawiązującym do historii budynku.

noclegi na Majorce

Obiekt znalazł uznanie wśród wielu odwiedzających i otrzymał on dobre opinie.

opinie

AUTO

Wynajętym samochodem bez problemu zwiedzicie całą wyspę oraz dojedziecie z lotniska do miejsca zakwaterowania:

wynajem auta na Majorce

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »