Fly4free.pl

Tygodniowe wczasy z wyżywieniem na Lesbos za 2439 PLN. Wylot z Warszawy

Oferta nieaktualna
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Anna Jedynak / Shutterstock
od
2439 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
16.06.2023 - 23.06.2023
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:
Rozpocznij tegoroczny sezon urlopowy w Grecji i wybierz się na wyspę Lesbos. Na miejscu możesz spodziewać się dużej ilości słońca i pięknych plaż. Organizacją twojego wyjazdu zajmie się biuro podróży Itaka.

Na wypoczynek do Grecji udasz się w terminie 16 – 23 czerwca. Czeka cię bezpośredni lot z Warszawy na wyspę Lesbos, a w cenę wliczono bagaż rejestrowany (nadawany do luku).

Na miejscu zatrzymasz się w 3* apartamentach Sappho Beach, które zlokalizowane są w sąsiedztwie plaży Vatera. Do twojej dyspozycji zostanie oddany komfortowo urządzony pokój z dostępem do WiFI. Obiekt będzie idealną bazą do zwiedzania wyspy. W cenę wliczono wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji.

Termin podróży: czerwiec
Wylot z: Warszawy
Bagaż: podręczny i rejestrowany
Zakwaterowanie: 3* hotel
Ilość osób: 2

Foto: itaka.pl
Przydatne informacje
Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »