Fly4free.pl

Wakacje na Krecie za 1487 PLN. Loty z Poznania i 14 noclegów

1487 PLN
kreta wybrzeże
Foto: Georgios Tsichlis / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Nadal nie macie planów na tegoroczny urlop? Skorzystajcie z dobrych cen last minute i lećcie na największą grecką wyspą.

Coraz trudniej o dobrą ofertę wakacyjnego wypoczynku. Dlatego nie zastanawiajcie się długo i wybierzcie się z rodziną lub przyjaciółmi do Grecji! Już za parę dni możecie wypoczywać na pięknych plażach na Krecie. Na urlop polecicie w dniach 21 lipca – 4 sierpnia liniami czarterowymi Ryanair Sun. Cena za loty w dwie strony to 559 PLN za osobę. Za zakwaterowanie w apartamencie zapłacicie 3710 PLN / 4 osoby (928 PLN za osobę).

Kalendarz najtańszych lotów

Bagaż
2 sztuki bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 56 x 45 x25 cm (do 8 kg). Bagaż rejestrowany - suma wymiarów 250 cm (dł. + szer. + gł.) oraz waga do 20 kg.

Na wyspie proponuję Wam zakwaterowanie w Karmi Studios & Apartments, który położony jest w miejscowości Skoutelonas, 400 metrów od plaży. Apartamenty są przestronne, klimatyzowane i wyposażone w telewizor, aneks kuchenny z płytą grzejną oraz lodówką, a także prywatną łazienkę. Wokół basenu znajdują się leżaki i parasole.

Wypożyczonym samochodem zobaczycie najważniejsze atrakcje na wyspie.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »