Fly4free.pl

Greckie wakacje na wyspie Kos: loty 5* Lufthansą z Krakowa + 3* hotel ze śniadaniami za 1124 PLN

1124 PLN
Port w Kos
Foto: imagIN.gr photography / Shutterstock
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Planujecie spędzić tegoroczne wakacje na południu Europy? Jeżeli szukacie miejsca z piękną linią brzegową oraz niemal gwarantowaną pogodą, proponuję postawić na Kos. Na wyspie będziecie mieli szansę wypocząć na jednej z piaszczystych plaż (Mastichari, Kefalos, Agios Stefanos), pozwiedzać zabytki stolicy oraz spróbować lokalnej, śródziemnomorskiej kuchni w jednej z miejscowych tawern.

Na wycieczkę do Grecji wybierzecie się w gorącym, wakacyjnym terminie 11 – 18 lipca. Czekają was loty z krakowskiego lotniska na pokładzie jedynej europejskiej 5* linii lotniczej Lufthansa (najwyższa ocena wg Skytrax) z bezpiecznymi, gwarantowanymi przez przewoźnika przesiadkami w Monachium.

Wybrałem dla was noclegi w 3* hotelu Saint Constantine. Czekają tam m.in. klimatyzowane pokoje, odkryty basen oraz śniadania wliczone w cenę zakwaterowania.

Termin podróży: 11 – 18 lipca
Linia lotnicza: Lufthansa
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: 3* hotel

Tygodniowa wycieczka kosztować was będzie 1124 PLN/osoba, przy 2 osobach śpiących w jednym pokoju.

Podróż951 PLN/2 osoby

Kraków – Kos – Kraków >>

Hotel1296 PLN/2 osoby/pobyt

Zarezerwujcie dla siebie noclegi w 3* hotelu Saint Constantine. Aby uzyskać najniższą cenę z wliczonymi śniadaniami, wybierzcie pośrednika travelup.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu

Co warto zobaczyć na Kos?

Wakacje to świetny termin podróży na grecką wyspę. W lipcu na Kos możecie liczyć na bardzo dobrą pogodę, wiele promieni słońca oraz długi dzień. Wszystkie atrakcje turystyczne będą otwarte, a wy będziecie mogli pełnymi garściami czerpać z wakacyjnego wypoczynku.

Wyspa oferuje wspaniałe warunki do uprawiania turystyki pieszej i rowerowej – ze swoją zachwycającą, ponad 100-kilometrową linią brzegową! Koniecznie wybierzcie się na jedną z plaż: Mastichari, Thermes, Kefalos lub Agios Stefanos. Zależy wam na niestandardowym doświadczeniu? Skierujcie się do Agios Fokas – znajdziecie tam wody o właściwościach leczniczych.

Choć część swojego czasu poświęćcie na krótkie zwiedzanie stolicy – miasta Kos. Spacerując białymi uliczkami, dotrzecie do zamku Joannitów, meczetu Hassana Paszy, będziecie mogli zobaczyć także drzewo Hipokratesa, Odeon oraz Casa Romana.

Foto: imagIN.gr photography / Shutterstock
Wyspa Kos
Foto: Cem OZER / Shutterstock
Uliczka w Kos
Foto: Nejdet Duzen / Shutterstock
Przydatne informacje
  • Na moment pisania artykułu, wybierając się na Kos potrzebujecie testu PCR z negatywnym wynikiem.

  • Po powrocie do Polski czeka 10-dniowa kwarantanna, której da się uniknąć, wykonując za granicą test antygenowy.

  • Lipiec to szczyt wakacyjnego sezonu: spodziewajcie się temperatur dochodzących nawet 30 stopni Celsjusza oraz ciepłej wody w morzu.

  • Na naszym forum znajdziecie przydatne rady i wskazówki dotyczące zwiedzania Kos.

  • Szukacie dobrego ubezpieczenia turystycznego? Porównajcie ceny w Rankomat i kupcie online.

  • Jeżeli w ciągu ostatnich trzech lat wasz lot był opóźniony lub odwołany, ubiegajcie się o odszkodowanie 250-600 EUR za pomocą AirHelp.

  • Rozważacie inny kierunek podróży? Sprawdźcie w naszej wyszukiwarce obostrzeń dokąd i na jakich zasadach możecie jechać.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »