Wakacje na pięknej Islandii. Bezpośrednie loty z Wrocławia za 468 PLN
Jeden z najbardziej fascynujących krajów świata. Wyspa lodu, wody… i ognia, kojarząca się z gejzerami, lodowcami, wulkanami, elfami oraz dziewiczą przyrodą. Z zorzą polarną zimą oraz dniem polarnym latem.
Dwa dostępne terminy lotów (2-12 lipca i 9-12 lipca). Przykładowe rezerwacje dla 4 osób:


Bilety w najniższych cenach dostępne są dla osób posiadających wykupione członkostwo Wizz Discount Club oraz wybierających się w podróż z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.
Przed wyjazdem rozejrzyjcie się za najtańszym zakwaterowaniem:
Wypożyczenie samochodu pozwoli Wam odkrywać wszystkie cuda wyspy:

Dlaczego warto odwiedzić Islandię?
Czas podkręcić nieco atmosferę. Stosunkowo niedaleko od stolicy Islandii położona jest chyba najpopularniejsza atrakcja tego kraju (na pewno pod względem liczby odwiedzających ją turystów). Powiecie: przereklamowane i turystyczne miejsce. Ja jednak uważam, że jest to niewątpliwie jeden z obowiązkowych punktów wyjazdu na wyspę ognia, lodu i wody.
Kąpielisko geotermalne Blue Lagoon (Niebieska Laguna) to unikatowe miejsce. Wyobraźcie sobie baseny, pełne dymu i innych oparów, z otaczającą nas lawą – całość wygląda jak krajobraz z filmu science-fiction. National Geographic uznał, iż jest to jeden z 25 cudów świata. Przekonajcie się o tym sami... jednak wcześniej sprawdźcie ceny biletów, bo... cóż... nie jest tanio ;)
Fot. Collage / Puripat Lertpunyaroj, dalish / shutterstock
Islandia w relacjach naszych czytelników:
- Islandia – moje „top 10″ atrakcji przyrodniczych, do których można dojechać małym samochodzikiem
- Dotknąć fiordów, obwąchać się z interiorem. Islandia w najzimniejsze lato od lat
- Islandia dla wygodnych – maj 2016 cz.1
- Islandia na weekend. cz. 1. Odmienne stany świadomości.
- Islandia na weekend. cz. 2. Czasem słońce, czasem nie.
- Kraina ognia i wody – Islandia




Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?