więcej okazji z Fly4free.pl

Wakacje: tydzień na Florydzie za 2374 PLN (loty z Berlina + noclegi)

Fort Myers
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Tono Balaguer / Shutterstock.com
Wybierzcie się w wakacje na wschodnie wybrzeże Stanów Zjednoczonych. Przygotowałem dla Was pakiet obejmujący loty zza naszej zachodniej granicy oraz zakwaterowanie w bardzo dobrze ocenianym hotelu za 2374 PLN.

Ważne!
Obywatelom RP przypominamy o konieczności posiadania wizy zezwalającej na wjazd na teren USA

Kalkulacja ceny przeprowadzona jest przy założeniu, że w podróży biorą udział 2 osoby.

Podsumowanie kosztów wycieczki:

SUMA: 4747 PLN/2 osoby (2374 PLN/osoba)

LOTY

 
Wszystkie dostępne terminy sprawdzicie w kalendarzu:

zarezerwuj lot na floryde

W podróż udacie się z bagażem podręcznym o wymiarach 55 x 40 x 23 cm i wadze nieprzekraczającej 8 kg, a po drodze czekają Was krótkie przesiadki w Düsseldorfie.

NOCLEGI

 
Na Florydzie proponuję Wam hotel Best Western Fort Myers Waterfron, który oferuje odkryty basen oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do internetu. Centrum Fort znajduje się zaledwie 4 minuty jazdy od obiektu. Pokoje obejmują balkony, z których roztacza się widok na rzekę Caloosahatchee. Do dyspozycji gości jest kuchenka mikrofalowa, mała lodówka i telewizor z dostępem do kanałów kablowych. Na terenie hotelu znajduje się prywatne molo i przystań dla łodzi.

zarezerwuj hotel na florydzie

zarezerwuj hotel na florydzie

zarezerwuj hotel na florydzie

AUTO

 
Florydę bardzo dobrze zwiedza się samochodem, zastanówcie się nad jego wypożyczeniem już na lotnisku oraz nad wykupieniem ubezpieczenia Icarhireinsurance.com.

zarezerwuj auto na florydzie

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »