Fly4free.pl

Wakacje: loty do Wenecji, Puli i Nicei z Berlina od 140 PLN

Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: paul prescott, Shutterstock
Skorzystajcie z okazji i kupcie już teraz tanie bilety na wymarzoną wakacyjną podróż. Do wyboru bezpośrednie przeloty do Włoch, Chorwacji oraz Francji w gorącym lipcu.

W najniższych cenach polecicie z Berlina do: Wenecji za 140 PLN, Puli za 206 PLN oraz do Nicei za 251 PLN.

Wenecja to miejsce unikatowe! Wszyscy zachwyceni są niezliczoną ilością kanałów i wspaniałą, znajdującą się na każdym kroku architekturą. Warto wybrać się tam bez mapy, pospacerować wąskimi uliczkami, a nawet na chwilę się zgubić. W lipcu na pewno słońca i pięknej pogody nie zabraknie!

Foto: Mariia Golovianko, Shutterstock

Pula to największe miasto na półwyspie Istria. Pełne jest ciekawych atrakcji, a najważniejszym z nich jest majestatyczny amfiteatr pamiętający czasy rzymskiej świetności. W tym miejscu poczujecie prawdziwy śródziemnomorski klimat.

Foto: Darios, Shutterstock

Nicea to stolica Lazurowego Wybrzeża, które to przez wielu uważane jest za jeden z najpiękniejszych regionów w Europie. Miasto to prezentuje się niezwykle malowniczo; wciśnięte jest między strome górskie zbocza, a plażę nad Zatoką Aniołów. O pogodę nie musicie się martwić, gdyż słońce świeci tu przez większą część roku. Ciepłe morze, ciekawa architektura i piękne widoki. Czego chcieć więcej?

Foto: LiliGraphie, Shutterstock

LOTY

W celu uzyskania tytułowej ceny posłużycie się tzw. patentem genewskim. Na naszych przykładach podajemy ceny za osobę przy dwóch podróżujących.

Patent genewski:
1. Wybieracie i dodajecie przelot w jedną stronę z Genewy do Bristolu na dowolną datę, ustawiając liczbę osób która ma podróżować do Wenecji, Puli czy Nicei. W opisywanym przez nas przykładzie to dwie osoby między które dzieli się jedna opłata rezerwacyjna;
2. Dodajecie kolejny lot do rezerwacji wybierając opcję „+ dodaj więcej lotów”;
3. Obieracie interesującą Was trasę z opcją powrotu;
4. Usuwacie przelot z Genewy do Bristolu z rezerwacji.
5. Zmieniacie walutę na PLN.

W podróż w tytułowej cenie wybierzecie się z jedną sztuka bagażu podręcznego o wymiarach 56 x 45 x 25 cm bez limitu wagowego.

NOCLEGI

Po rezerwacji biletów lotniczych warto rozejrzeć się za tanim zakwaterowaniem. Dostępnych jest mnóstwo ofert, każdy wsród nich znajdzie coś dla siebie.

w Wenecji:

w Puli:

w Nicei:

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »