Fly4free.pl

Wakacje: Kazachstan z Warszawy za 1075 PLN

1075 PLN
jezioro almaty
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Lelechka / Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Skorzystajcie z oferty linii Air Baltic i wybierzcie się latem do Kazachstanu. Polecicie do najciekawszej, południowej części kraju, czyli do Ałmatów.

Podróż do Kazachstanu odbędziecie z krótkimi przesiadkami w Rydze – za 20 PLN więcej możecie wybrać przeloty z dłuższym postojem w stolicy Łotwy. Ałmaty to doskonały punkt startowy do okolicznych atrakcji, jak i tych nieco bardziej odległych (np. Jezioro Kaindy, Kanion Szaryński). Możecie także pomyśleć nad wizytą w sąsiadującym Kirgistanie. Do obydwu krajów nie potrzebujecie wizy. W sierpniu w mieście mogą doskwierać wam upały, jednak jeśli wybierzecie się w góry to aura powinna wam sprzyjać.

Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Air Baltic.
Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Na pokład możesz zabrać bagaż podręczny - 55 x 40 x 20 cm (max. 8 kg) oraz torebkę damską, torbę męską lub laptopa - 40 x 30 x 10 cm.

W Ałmatach proponuję Wam zakwaterowanie w hotelu Relax. Jest on położony 8 minut spacerem od dworca autobusowego Sayakhat oraz 600 metrów od centrum handlowego Merey i targowiska Zelionyj Bazar. Oferuje on bezpłatne WiFi i łaźnię parową. Każdy pokój jest wyposażony w lodówkę, garderobę, telewizor i prywatną łazienkę.

Jeśli stawiacie na komfort to warto wypożyczyć samochód.

Kalendarz najtańszych lotów na trasie Warszawa - Ałmaty

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »