Fly4free.pl

Wakacje: Katania z Berlina za 372 PLN (loty + 3 noclegi)

372 PLN
Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Elisa Locci/Shutterstock.com
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Wybierzcie się na city break na słoneczną włoską wyspę w drugiej połowie gorącego sierpnia. Zarezerwujcie pakiet, a z pewnością nie będziecie tego żałować.

Podsumowanie oferty

372 PLN / osoba (744 PLN / 2 osoby)
Loty z Berlina do Katanii (15-18 sierpnia) za 344 PLN / 2 osoby (172 PLN / osoba)
Zakwaterowanie w Politi za 400 PLN / 2 osoby / 3 noce (200 PLN / osoba)

Proponowana przeze mnie podróż odbędzie się w bardzo dogodnym terminie (wylot w czwartek, powrót w niedzielę). Z lotniska za jedyne 4 EUR szybko dostaniecie się do centrum autobusem (Alibus). Jeśli szukacie dobrej pizzy, to polecam uroczą restauracje Al Vicolo Pizza e Vino. Aby zająć stolik, niestety trzeba swoje odczekać.

Bagaż
1 sztuka bagażu w cenie
Pasażerom bezpłatnie przysługuje jeden mały bagaż podręczny w rozmiarze 40 x 20 x 25 cm. Klienci bez wykupionej usługi Priority, którzy chcieliby wnieść na pokład drugą, większą walizkę (10 kg) muszą wykupić tzw. bagaż do odprawy za 8 GBP/EUR w trakcie dokonywania rezerwacji.
Logo linii lotniczej Przeloty realizowane są na pokładzie linii lotniczej Ryanair.

Proponuję Wam zatrzymać się w samym centrum miasta, w odrestaurowanym zabytkowym pałacu, blisko najważniejszych atrakcji turystycznych. Wszystkie apartamenty w pensjonacie Politi są dobrze wyposażone i dysponują częścią dzienną oraz aneksem kuchennym. Za 3 noce przy pobycie 2 osób ostatecznie zapłacicie 400 PLN (wybierając pośrednika Esky).

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych ofert podróży. Zaplanujesz je samodzielnie korzystając z linków w tekstach. Niektóre z odsyłaczy prowadzą do naszych partnerów reklamowych. Ceny w ofertach są aktualne w chwili publikacji. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany o najnowszych ofertach załóż konto Fly4free.pl i zamów powiadomienia.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »