Fly4free.pl

Wakacje: Islandia z Gdańska za 488 PLN

Oferta wyprzedana
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: Filip Fuxa, Shutterstock
Dobra cena za bezpośrednie loty na wyspę, która podoba się chyba wszystkim. Uwaga, najszybsze osoby polecą za jeszcze niższą cenę, bo jedyne 448 PLN!

Islandia, czyli kraina lodu i ognia, jest państwem wyspiarskim, zlokalizowanym w północnej części Oceanu Atlantyckiego. To wyspa gejzerów (np. Geisir), prawie 10 000 wodospadów (m.in. Dettifoss, Gullfoss, Godafoss), lodowców (Eyjafjallajokull, Myrdalsjokull, Tindfjallajokull). Podczas zwiedzania kraju na liście nie może zabraknąć też takich miejsc jak Hvalfjördur – Wielorybi Fiord, skamieniały smok – Hvítserkur, Jökulsárlón – Lodowcowa Laguna czy Lasy Thora. Wrócicie zachwyceni!

LOTY

Przykładowa rezerwacja dla 2 osób (448 PLN za osobę):

Przykładowa rezerwacja dla 4 osób (488 PLN za osobę):

Bilety w najniższych cenach dostępne są dla osób posiadających wykupione członkostwo Wizz Discount Club oraz wybierających się w podróż z małym bagażem podręcznym o maksymalnych wymiarach 42 x 32 x 25 cm.

NOCLEGI

Sprawdź ceny noclegów na wyspie:

AUTO

Wypożyczenie samochodu pozwoli Wam na wygodne i szybkie zwiedzanie Islandii:

Zobaczcie, dlaczego warto odwiedzić Islandię:

Islandia w relacjach naszych czytelników:

Wyłącz oprogramowanie blokujące reklamy (adblock) na fly4free.pl – przez nie możesz nie widzieć kluczowych elementów oferty: kalendarzy najniższych cen i ilustracji przykładowych rezerwacji.
Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »