Fly4free.pl

Wakacyjna 5-dniowa wycieczka nad Zatokę Kotorską od 1023 PLN. Loty do Tivatu z 2 miast + noclegi

Misją Fly4free.pl jest przedstawienie Ci najlepszych zdaniem naszej redakcji okazji na podróże. Opisujemy oferty znalezione przez nas w internecie i wskazujemy adresy internetowe, pod którymi samodzielnie możesz wykupić podróż lub elementy podróży. Ceny w artykułach są aktualne w chwili publikacji. Możemy otrzymywać wynagrodzenie od partnerów handlowych, do których Cię przekierowujemy.
1023 PLN
Zamów powiadomienia o takich ofertach
Foto: margouillat photo / Shutterstock
Bałkany w szczycie sezonu! Zobacz jeden z najpiękniejszych zakątków Czarnogóry w okresie, gdy możesz spodziewać się najlepszej pogody i warunków do wypoczynku oraz mnóstwa atrakcji czekających na turystów.

Nad Adriatyk wybierzesz się w gorącym wakacyjnym terminie 21 – 26 sierpnia. Do Tivatu polecisz z Warszawy lub Krakowa linią Austrian Airlines z przesiadkami w Wiedniu.

Wybrałem noclegi z pięknym widokiem na pobliską zatokę. Rodzinny pensjonat Apartmani Bosco będzie świetnym wyborem na krótki pobyt w Czarnogórze.

Termin podróży: sierpień
Linia lotnicza: Austrian Airlines
Bagaż: podręczny
Zakwaterowanie: apartament

Za loty w dwie strony oraz pakiet noclegów zapłacisz od 1023 PLN za osobę, pod warunkiem że będziesz podróżować w parze i zatrzymacie się w tym samym pokoju.

Hotel 904 PLN/2 osoby/pobyt

W pensjonacie Apartmani Bosco do dyspozycji będziesz miał studio z widokiem na morze. W jego skład wchodzi m.in. prywatna łazienka, aneks kuchenny oraz klimatyzacja.

Dowiedz się więcej o tym hotelu

Samochód od 865 PLN/2 osoby

Wypożyczony samochód przyda się, by swobodnie i bez ograniczeń poruszać się po okolicy. Wynajmij go tuż po wylądowaniu w Czarnogórze.

Przydatne informacje
Rekomendacje Fly4free.pl

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »