Fly4free.pl

Luksus w mieście krasnali! Na wakacyjny city break do Wrocławia: zakwaterowanie w 5* hotelu Radisson Blu za 240 PLN/pokój

wroclaw stare miasto
Foto: fotolupa / Shutterstock.com
od
240 PLN
Kup i skorzystaj
0 zainteresowanych
Dostępne daty:
06.07.2021 - 31.08.2021
Ta oferta jest już nieaktualna. Sprawdź nasze najnowsze propozycje:

Podczas wakacyjnego city breaku na listę zwiedzania wpiszcie koniecznie klimatyczne stare miasto z gotyckim ratuszem, fontanną i mnóstwem uroczych kamieniczek, Ostrów Tumski czy popularne w całym kraju zoo. Podczas odkrywania uroków miasta na swojej drodze będziecie z pewnością napotykać urocze figurki krasnali. W stolicy Dolnego Śląska jest ich ponad 350! Aby wasza wycieczka była udana proponuję 5* hotel, który ma doskonały stosunek ceny do jakości i komfortu.

5* Radisson Blu Hotel, w którym się zatrzymacie, jest usytuowany w samym sercu Wrocławia, naprzeciwko słynnej Panoramy Racławickiej. Każdy pokój wyposażony jest w prywatną łazienkę z bezpłatnym zestawem kosmetyków, WiFi, minibar i telewizor.

Hotel wyróżnia się świetnymi opiniami (4,5/5!) wystawionymi przez dotychczasowych podróżnych oraz wyróżnieniem od TripAdvisor.

„Super lokalizacja blisko centrum. Przestronny pokój. Miła obsługa. Hotel dobrze przygotowany do wszystkich obostrzeń sanitarnych.
Śniadanie bardzo dobrze przygotowane a wybór jedzenia jest tak duży że powinien zadowolić każdego”
– rekomenduje użytkownik portalu TripAdvisor.

Hotel240 PLN/noc

Zarezerwujcie pobyt w 5* Radisson Blu Hotel za 289 PLN za noc. Obiekt znajduje się przy parku Słowackiego, 10 minut spacerem od wrocławskiego rynku. Na miejscu znajduje się całodobowa sauna i centrum fitness.

Dowiedzcie się więcej o tym hotelu
Radisson Blu Hotel
Foto: booking.com
Radisson Blu Hotel
Foto: booking.com
Radisson Blu Hotel
Foto: booking.com

Co zobaczyć we Wrocławiu?

Wrocławski rynek jest trzecim największym w Polsce, po Krakowie i Olecku. Nie można pominąć pręgierza, nowoczesnej fontanny oraz uroczych kamieniczek, które pieszczotliwie nazywane są „Jaś i Małgosia”. Po całym dniu zwiedzania warto się odprężyc przy złocistym trunku w Spiżu.

Zapraszam was również na Ostrów Tumski to najstarsza część Wrocławia. Jego sercem jest katedra św. Jana Chrzciciela – jeden z najpiękniejszych przykładów architektury gotyckiej w Polsce. Zobaczcie również romański kościół św. Idziego z XIII w., kolegiatę św. Krzyża i św. Bartłomieja oraz kościółek św. Marcina.

Wrocławskie zoo to najciekawszy tego typu obiekt w Polsce. Można tu podziwiać ponad 10 tys. zwierząt, jednak najbardziej spektakularną atrakcją jest bez wątpienia Afrykarium – kompleks poświęcony faunie Czarnego Lądu.

Przydatne informacje
  • Sprawdźcie 10 największych atrakcji we Wrocławiu.

  • Zobaczcie najwyżej ocenianie restauracje w mieście.

  • Wi-Fi jest dostępne w całym obiekcie i jest bezpłatne.

  • Zwierzęta w hotelu są akceptowane.

  • Doba hotelowa trwa od 15:00 do 12:00.

Komentarze

na konto Fly4free.pl, aby dodać komentarz.

Nie ma jeszcze komentarzy, może coś napiszesz?


porównaj loty, hotele, lot+hotel
Nowa oferta: . Czytaj teraz »